احراز هویت بایننس

برای فعالیت در بازار ارزهای دیجیتال، بهترین صرافی برای خرید و فروش امن و کم کارمزد، صرافی بین المللی و مشهور بایننس است ولی به دلیل تحریم های کشور آمریکا علیه کشورمان، امکان ثبت نام و احراز هویت بایننس به صورت مستقیم وجود ندارد و کاربران ایرانی حق ورود و استفاده از خدمات صرافی binance را ندارند! اما روش های جایگزینی برای احراز هویت بایننس وجود دارد که می توانید به سادگی از خدمات این صرافی معتبر از داخل ایران استفاده کنید. اگر نیاز به توضیحات بیشتری دارید ادامه مطلب را مطالعه نمایید و یا در صورت تمایل به ثبت سفارش حساب وریفای شده بایننس از این طریق اقدام نمایید:

احراز هویت بایننس

از هر کسی که در بازار رمزارزها فعالیت می کند سوال کنید، متوجه خواهید شد که مهم ترین رکن برای فعالیت در این بازار، امنیت دارایی های دیجیتال است؛ صرافی بایننس همیشه به امنیت بالا، کارمزد مناسب و ارزهای بیشمار و متنوعی که برای خرید و فروش در اختیار کاربران خود قرار می دهد معروف است و از همین جهات، کاربران بسیاری در کل دنیا به خصوص ایران، تمایل دارند از خدمات صرافی بایننس استفاده کنند ولی برای وریفای صرافی بایننس به مشکل بر می خورند و بعضا مجبور می شوند از صرافی های داخلی استفاده کنند که بعضا امنیت، ارزهای قابل معامله و خدمات به مراتب کمتری دارند!

به همین دلیل ما در تیم احراز تصمیم گرفتیم تا روش هایی را برای احراز هویت در بایننس به شما معرفی کنیم که به وسیله آن ها بتوانید از کلیه خدماتی که بزرگترین صرافی دنیا ارائه می دهد، مثل کاربران سایر کشورها بهره مند شوید و ترسی از بسته شدن حساب کاربری و یا مسدود شدن دارایی هایتان در بایننس نداشته باشید؛

مدارک و مراحل احراز هویت در بایننس

ما با استفاده از اطلاعاتی که در فرم ثبت درخواست از شما دریافت می کنیم، برای شما یک حساب وریفای شده در صرافی بایننس ایجاد می کنیم که با مشخصات و کشور انتخابی شما ایجاد شده است و بعد از انجام فرآیند وریفای توسط تیم ما، نیاز به هیچ گونه اقدام دیگری نخواهد بود و شما به سادگی قادرید از خدمات سایت بایننس بدون هیچ گونه محدودیتی استفاده کنید؛ لذا مدارک زیر برای انجام فرآیند احراز هویت در حساب کاربری شما مورد نیاز می باشد:

1) شما ابتدا باید یک عکس پاسپورتی برای ما ارسال کنید؛ عکس پرسنلی 4*3 و بدون لبخند پاسپورتی که آتلیه از شما گرفته باشد؛

2) همچنین یک عکس سلفی با کیفیت بالا که با موبایل از سر و گردن به بالا گرفته شده باشد نیز نیاز است؛

3) شما همچنین باید یک ایمیل جدید بسازید که قصد دارید برای اکانت بایننس از آن استفاده کنید و آنرا به همراه پسورد آن برای ما ارسال کنید؛

4) در انتها شما باید یک پسورد پیشنهادی که قصد دارید برای افتتاح اکانت صرافی بایننس خود از آن استفاده کنید را نیز برای ما بفرستید؛

5) پس از تکمیل مدارک مورد نظر که پیش تر اشاره کردیم، بین 48 الی 72 ساعت کاری زمان نیاز است تا اکانت وریفای شده بایننس شما با اطلاعات شخصیتان تحویل شما گردد؛ لذا در طول انجام این پروسه، نیاز به هیچ گونه اقدامی توسط متقاضیان نخواهد بود.

مراحل احراز هویت در بایننس

ثبت اطلاعات در فرم

از طریق کلیک روی این باکس وارد فرم ثبت سفارش احراز هویت شوید و مشخصات مورد نیاز را پر کنید!

1

پرداخت

جهت ثبت نهایی سفارش خود از طریق درگاه تتر هزینه وریفای حساب بایننس را واریز میکنید!

2

فرآیند ایجاد حساب

بین 2 الی 3 روز کاری (تا 72 ساعت) زمان لازم است تا حساب شما از طریق بایننس تایید شود.

3

تحویل حساب

کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت تا حساب وریفای شده را به شما تحویل دهند.

4

نکات مهم درباره وریفای بایننس

  • احراز هویت شما با مدارک کاملا حقیقی و با عکس شخصی خودتان انجام میشود و در طول این فرایند، تمام اطلاعات مدارک، از جمله سریال نامبر پاسپورت یا ایدی نامبر مورده استفاده جهت وریفای کاملا حقیقی می باشد و وجود خارجی در آن کشور دارد؛ پس در صورت استعلام صرافی از مدارک شما، نتیجه آن کاملا مثبت خواهد بود و تنها عکس پاسورت یا ایدی کارت استفاده شده تغییر می کند.
  • پشتیبانی و گارانتی از اکانت های وریفای شده در صورت بروز هر گونه مشکلی در اختیارتان قرار خواهد گرفت.
  • پس از اتمام فرآیند احراز هویت بایننس توسط تیم احراز و وریفای شدن حساب کاربری شما، بهتر است پسورد ایمیل و حساب کاربری خود در بایننس را تغییر دهید تا دسترسی حساب کاربری خود را به تنهایی داشته باشید و امنیت اکانت شما حفظ شود؛
  • شما با استفاده از ایمیلی ارسالی و پسورد انتخابی تان، می توانید برای ورود به حساب بایننس وریفای شده خود اقدام کنید و نیاز به هیچ گونه اقدام دیگری توسط شما نیست.

قوانین و مقررات

پیشنهاد میکنیم قبل از ثبت سفارش قوانین و مقررات را مطالعه نمایید.

سوالات متدوال

احراز هویت بایننس برای ایرانیان به دلیل تحریم ها امکانپذیر نیست و کاربران ایرانی نمی توانند با پاسپورت ایرانی برای ثبت نام و وریفای اکانت بایننس خود اقدام کنند.

پس از ارسال مدارک مورد نیاز از طرف شما، بین ۲ الی ۳ روز آتی، حساب وریفای شده بایننس خود را تحویل خواهید گرفت.

به این سوال نمی توان پاسخ قطعی داد ولی نکات حائز اهمیت اینجاست که کشورهایی که تیم احراز برای وریفای حساب کاربری بایننس شما استفاده می کند، کاملا مطمئن و مناسب هستند و در این خصوص نیازی به نگرانی شما نخواهد بود.

نیاز به مشاوره دارید؟

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره در پایین صفحه را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند. و یا با شماره زیر تماس بگیرید:

تلفن: 28422660-021