رفع مسدودی حساب صرافی

اگر شما از صرافی های خارجی ارز دیجیتال برای معامله کریپتوکارنسی ها استفاده می کنید، به دلیل وجود تحریم ها، امکان دارد با پیغام مسدود شدن حساب کاربری و بلوکه شدن دارایی هایتان در صرافی ها مواجه شوید؛ در این شرایط ابتدا باید خونسردی خودتان را حفظ کنید و در ادامه باید برای رفع مسدودی حساب صرافی مورد نظر اقدام کنید که به عنوان کاربر ایرانی قادر به انجام این کار نیستید، ولی خبر خوب اینجاست که ما در تیم احراز آماده ایم تا مشکلات مربوط به مسدودی حساب و بلوکه شدن دارایی ها را در تمامی صرافی های خارجی و در کوتاه ترین زمان پیگیری کنیم تا مجددا شما به دارایی های خود دسترسی پیدا کنید؛

رفع مسدودی حساب صرافی های ارز دیجیتال و فارکس

فرض کنید شما مثلا در صرافی بایننس ثبت نام اولیه را انجام داده باشید و بعضا از خدمات آن صرافی هم استفاده کرده باشید، ولی به دلیل لاگین کردن از ایران، تغییر آی پی ورود نسبت به ورودهای قبلی و یا وریفای نکردن حساب کاربری خود در بایننس، حساب شما بلاک شده و دارایی های شما هم مسدود شده است! در این صورت شما به صورت مستقیم نمی توانید دارایی های خود را آزاد کرده و مجددا حساب کاربری خود را فعال کنید، چرا که کاربر ایرانی هستید و حال دیگر بایننس هم متوجه این موضوع شده است و تحریم های آمریکا در این خصوص بسیار جدی و سخت گیرانه است، ولی آیا راهکاری برای برگشت پول یا ارزهایتان وجود دارد؟

بله؛ خوشبختانه ما در تیم احراز آمادگی این را داریم تا در صورت نیاز، وارد عمل شده و حساب کاربری شما وریفای و مجددا بازگشایی کنیم؛ فرآیند رفع مسدودی حساب در صرافی های ارز دیجیتال بدین شکل است که شما باید نام کاربری و رمز عبور خودتان را برای ما ارسال کنید (بعضا ارسال ایمیل هم نیاز است) تا ما بتوانیم پروسه احراز هویت و بازگشایی حساب کاربری را در صرافی مورد نظر آغاز کنیم. شما همچنین باید در دسترس باشید تا چنانچه نیاز به احراز هویت تصویری بود، لینکی که از طرف تیم ما برای شما ارسال می شود را باز کرده و تصویر سلفی از خود بارگزاری کنید تا فرآیند وریفای حساب کاربری شما انجام شود.

مدارک و مراحل رفع مسدودی حساب صرافی

جهت بازگشایی حساب و رفع مسدودی حساب شما در صرافی های کریپتو مانند بایننس مدارک زیر الزامی است:

1) شما ابتدا بایستی یک عکس پاسپورتی برای ما ارسال کنید؛ عکس پرسنلی 4*3 و بدون لبخند پاسپورتی که آتلیه از شما گرفته باشد؛

2) یک عکس سلفی با کیفیت بالا که با موبایل از سر و گردن به بالا گرفته شده باشد نیز نیاز است؛

3) باید یک ایمیل جدید بسازید که قصد دارید برای اکانت بایننس از آن استفاده کنید و آنرا به همراه پسورد آن برای ما ارسال کنید؛

4) در انتها شما باید یک پسورد پیشنهادی که قصد دارید برای افتتاح اکانت صرافی بایننس خود از آن استفاده کنید را نیز برای ما بفرستید؛

5) پس از تکمیل مدارک مورد نظر که پیش تر اشاره کردیم، معمولاً حداقل بین 48 الی 72 ساعت کاری زمان نیاز است اما ممکن است در برخی موارد هم بیشتر زمان نیاز باشد. تیم ما تمامی تلاش خود را انجام میدهد تا در پایین ترین زمان ممکن حساب شما باز شود.

مراحل احراز هویت و رفع مسدودی حساب صرافی

ثبت اطلاعات در فرم

از طریق کلیک روی این باکس وارد فرم ثبت سفارش احراز هویت شوید و مشخصات مورد نیاز را پر کنید!

1

پرداخت

جهت ثبت نهایی سفارش خود از طریق درگاه تتر هزینه وریفای حساب بایننس را واریز میکنید!

2

فرآیند ایجاد حساب

بین 2 الی 3 روز کاری (تا 72 ساعت) زمان لازم است تا حساب شما از طریق بایننس تایید شود.

3

تحویل حساب

کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت تا حساب وریفای شده را به شما تحویل دهند.

4

نکات مهم درباره رفع مسدودی حساب صرافی

  • احراز هویت شما با مدارک کاملا حقیقی و با عکس شخصی خودتان انجام میشود و در طول این فرایند، تمام اطلاعات مدارک، از جمله سریال نامبر پاسپورت یا ایدی نامبر مورده استفاده جهت وریفای کاملا حقیقی می باشد و وجود خارجی در آن کشور دارد؛ پس در صورت استعلام صرافی از مدارک شما، نتیجه آن کاملا مثبت خواهد بود و تنها عکس پاسورت یا ایدی کارت استفاده شده تغییر می کند.
  • پشتیبانی و گارانتی از اکانت های وریفای شده در صورت بروز هر گونه مشکلی در اختیارتان قرار خواهد گرفت.
  • پس از اتمام فرآیند احراز هویت بایننس توسط تیم احراز و وریفای شدن حساب کاربری شما، بهتر است پسورد ایمیل و حساب کاربری خود در بایننس را تغییر دهید تا دسترسی حساب کاربری خود را به تنهایی داشته باشید و امنیت اکانت شما حفظ شود؛
  • شما با استفاده از ایمیلی ارسالی و پسورد انتخابی تان، می توانید برای ورود به حساب بایننس وریفای شده خود اقدام کنید و نیاز به هیچ گونه اقدام دیگری توسط شما نیست.

قوانین و مقررات

پیشنهاد میکنیم قبل از ثبت سفارش قوانین و مقررات را مطالعه نمایید.

سوالات متدوال

خیر؛ خوشبختانه خدمات مربوط به حل مشکلات بلاک شدن حساب کاربری شما در تمامی صرافی های خارجی و معتبر دنیا قابل پیگیری و بازگشت است.

بله؛ پس از اتمام فرآیند احراز هویت و بازگشایی حساب کاربری، شما به تمامی دارایی هایی که در آن صرافی داشتید، دسترسی خواهید داشت و توصیه می شود سریعا آن ها را به حساب امن دیگری انتقال دهید.

توصیه ما این است که پس از رفع مشکلات مسدودی و بازگشایی اکانت شما در صرافی مورد نظر، دارایی های خود اعم از پول نقد و ارز را به محل امنی انتقال دهید و دیگر از این حساب کاربری استفاده نکنید. لذا می توانید حساب کاربری جدیدی برای خود باز کنید تا ریسک مشکلات دیگر را برای حساب کاربری وریفای شده متقبل نشوید.

نیاز به مشاوره دارید؟

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره در پایین صفحه را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند. و یا با شماره زیر تماس بگیرید:

تلفن: 28422660-021