احراز هویت هتزنر چگونه است؟ اگر نیاز به وب سایت هاستینگ قدرتمند داشته باشید، مطمئنا یک شرکت یا وب سایت هاستینگ معتبر مثل Hetzner می تواند گزینه مناسبی برای شما به حساب آید. لذا اگر دوست دارید در این وب سایت اکانت داشته باشید و حساب کاربری خود را افتتاح کنید، نیاز به وریفای اکانت هتزنر خواهد بود، بنابراین تصمیم گرفتیم در این مقاله در مورد احراز هویت هتزنر به زبان ساده و گام به گام اشاره کنیم تا شما را در این خصوص راهنمایی کنیم، پس تا انتها همراه سامانه احراز باشید.

احراز هویت هتزنر

آیا شما در زمینه‌ طراحی صفحات وب کار می کنید؟ آیا به منظور خرید هاست و دامنه وب سایت خاصی مد نظر شماست؟ تا به امروز تجربه‌ خرید از سایت hostgator را داشته‌ اید؟ با وب سایت‌ های Godaddy و name.com یا Hetzner آشنا هستید؟ آیا شرکت های خدمات وب را می‌ شناسید؟ به صورت کلی شرکت هتزنر یک شرکت میزبانی اینترنت و اپراتور مرکز داده به حساب می آید که پایگاه آن در Gunzenhausen آلمان قرار دارد. این شرکت در زمینه‌ های میزبانی اختصاصی صفحات وب، سرورهای خصوصی مجازی، سرورهای مدیریت شده، ثبت نام دامنه، گواهینامه‌ های SSL و … فعالیت می کند، ولی مشکلی اینجاست که برای کاربران ایرانی امکان خرید از هتزنر به صورت مستقیم برای کاربران ایرانی وجود ندارد، چرا که در این سایت مدارک کاربران ایرانی برای احراز هویت مورد قبول نیست، ولی لازم نیست نگران این موضوع باشید، چرا که شما می‌ توانید خرید از وب سایت هتزنر را به کمک کارشناسان سامانه احراز تجربه کنید. در این مطلب با ما همراه شوید تا همه چیز درباره وب سایت هتزنر را برای شما بررسی کنیم.


پربازدیدترین : احراز هویت در دیتاسنترها


همان طور که گفتیم، متاسفانه کاربران ایرانی نمی توانند برای خرید مستقیم این هاست از ایران اقدام کنند، لذا باید در نظر داشته باشید که مدارک کاربران با تابعیت ایران برای وریفای در این شرکت پذیرفته نمی‌ شود، از همین روی کاربران و مشتریان قادرند برای خرید این هاست اقدام کرده و درخواست خود را ثبت کنند تا در کوتاه‌ ترین زمان ممکن به درخواست افتتاح حساب شما پاسخ داده شود. به بیان دیگر دیتاسنتر هتزنر چند وقتی است که ارائه سرویس را منوط به انجام فرآیند احراز هویت کرده است، ولی مشکل اصلی اینجاست که در پس این رویداد، مدارک کاربران ایرانی برای تکمیل فرآیند احراز هویت قابل قبول نیست. به همین خاطر خرید از هتزنر به صورت مستقیم برای وبمستران ایرانی به یک مشکل تبدیل شده است که البته سامانه احراز برای آن راهکاری دارد که اگر بخواهید آن را یاد بگیرید، باید تا انتها همراه ما باشید؛

مزایای هاست هتزنر چیست؟

 • سرورهای هاست هتزنر در موقعیت‌ های جغرافیایی مطلوبی قرار دارند.
 • هزینه‌ خدمات ارائه شده به وسیله هاست هتزنر مقرون به‌ صرفه می باشد.
 • از آپتایم بالایی برخوردار است و این بدین معنی است که این سایت خدمات پایداری‌ تری را در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

نکته مهم : جالب است بدانید که چندی پیش سایت هتزنر در راستای ارائه‌ خدمات به کاربران شرط احراز هویت را مطرح کرده است، ولی سال‌ های اخیر این شرایط در وبسایت دیده نمی شد. این را هم باید در نظر داشت که کاربران ایرانی قادر نیستند به صورت مستقیم شرایط احراز هویت را انجام دهند، چرا که مدارک ایرانی برای این شرکت به دلیل تحریم های وضع شده علیه ایران، معتبر نیست؛ بنابراین سامانه احراز امکانی را برای شما فراهم آورده است تا به وسیله صرف هزینه ای اندک، برای ثبت نام و وریفای اکانت هتزنر اقدام کنید و به سادگی حساب کاربری خود را در این وب سایت معتبر داشته باشید.

هتزنر چه خدماتی را ارائه می دهد؟

به صورت معمول وب مستران ایرانی سابقه کار مستقیم یا غیر مستقیم با این دیتا سنتر آلمانی را دارند. دیتا سنتر هتزنر آلمان از لحاظ کیفیت پورت و شبکه، سطح بالایی دارد. معماری شبکه هتزنر و مسیر ارتباطی اینترنت ایران به این دیتا سنتر موجب شده است تا سرعت ارتباط و پینگ تایم کاربران ایرانی نسبت به هتزنر از سایر دیتا سنترهای به مراتب بهتر باشد.

ارتباطات اینترنتی با حداکثر ثبات و نرخ ارائه خدمات مناسب، دو مولفه حائز اهمیت در انتخاب سرورهای اختصاصی هتزنر محسوب می شوند. ترکیبی از تکنولوژی پایدار، هزینه سرویس جذاب و انعطاف پذیر شرکت هتزنر آلمان را در دو سطح ملی و بین المللی مطرح کرده است و موجب شده مشتریان ایرانی بسیاری از خدمات این دیتا سنتر بهره بگیرند. با افتتاح حساب احراز هویت شده هتزنر قادرید از خدماتی که این شرکت ارائه می دهد، استفاده نمایید. خدمات هتزنر بسیار متنوع است و مهم ترین خدمات این دیتا سنتر به شرح زیر می باشد:

 • سرور مجازی – vServer
 • میزبانی سرور – Colocation
 • وب هاستینگ – Web hosting
 • جعبه ذخیره سازی – Storage Box
 • ثبت دامنه – Domain Registration
 • سرورهای مدیریتی – Managed Server
 • سرورهای اختصاصی – Dedicated Server
 • گواهینامه های اس اس ال – SSL Certificates

آیا استفاده از سایت Hetzner ساده است؟

به این خاطر که راه حل‌ های میزبانی هتزنر به درستی با تمام قابلیت ها و هزینه‌ های آن ها ارائه شده‌ اند، انتخاب یکی از آن ها نباید خیلی وقت گیر باشد. چنانچه اخیرا وارد وب سایت هتزنر شده اید، از شما درخواست می شود پیش از خرید هر یک از محصولات آن، یک حساب کاربری ایجاد نمایید. بدین منظور، می بایست یک فرم حاوی نام کامل، عنوان، سازمان، آدرس پستی، تلفن و فکس، آدرس ایمیل و رمز عبور خود را تکمیل نمایید.


پربازدیدترین : ساخت حساب پی پال از ایران


در ادامه، یک شماره مشتری برای استفاده در زمان ورود به سیستم، هم در صفحه بعدی و هم در یک ایمیل در صورتی که آن را از یاد بردید، دریافت می کنید. بعد از ورود به سیستم، به کنترل پنل هتزنر به نام Konsoleh هدایت خواهید شد که در آنجا قادرید برای خرید اقدام کنید یا محصولات دیگری را اضافه نمایید (نام دامنه، بسته‌ های میزبانی، فضای ذخیره‌ سازی اضافی، خدمات مدیریت، گواهی‌ های SSL و دیگر). پیش از خرید، همچنین می بایست یک چرخه صورت حساب (ماهانه، سه ماهه، شش ماهه، سالانه) و یک روش پرداخت را انتخاب نمایید.

چنانچه در طول مسیر با مشکلی مواجه شدید، حتما دستورالعمل‌ های موجود در konsoleH را مورد بررسی قرار دهید یا با کارکنان پشتیبانی تماس حاصل کنید. KonsoleH همچنین یک قابلیت WebFTP را ارائه می‌ دهد که با آن قادرید وبسایت خود را آپلود نمایید یا می‌توانید با استفاده از سیستم معمول FTP این کار را انجام دهید. هتزنر نصب آسانی را برای ورودپرسBigBlueButton، Docker، GitLab، LAMP و تعداد انگشت شماری از برنامه‌ های کاربردی دیگر فراهم می‌ کند. با این وجود هنوز هیچ وب ‌سایت‌ ساز بدون کدی وجود ندارد که مورد قدردانی همه کاربران با تجربه کم تر باشد.

سرعت و تجربه سایت Hetzner

هرچند در زمان خرید از هتزنر این وبسایت خیلی در مورد سرعت صحبت نمی‌ کند، ولی در قسمت مراکز داده خود وعده زمان بارگذاری سریع و عملکرد عالی را می‌ دهد که ما در یک دقیقه آن را مورد بررسی قرار می دهیم. بعد از انجام تست سرعت GTmetrix در سایت هتزنر، عملکرد بسیار خوبی به ما ارائه شد. سایت به صورت کامل در 1.7 ثانیه بارگذاری شد که به صورت کلی به 55 درخواست احتیاج دارد و به A به عنوان نمره نهایی GTmetrix منجر خواهد شد.

درباره آپ تایم، هتزنر حداقل 99.9 درصد از آن را با تمام برنامه‌ های خود تضمین می کند که مراکز داده خود را حداقل در سطح Tier III قرار می‌ دهد. به منظور آزمایش این موضوع، ما یک آزمایش دو هفته‌ ای را در سایت رسمی هتزنر انجام دادیم و نتایج تا حدودی ضعیفی دریافت کردیم. یک مورد از خرابی وجود داشت که سایت را برای 14 دقیقه متوالی غیرقابل دسترس کرد که نهایتا به 99.93 درصد زمان کار منتهی شد.

پشتیبانی سایت هتزنر چگونه است؟

مرکز پشتیبانی هتزنر پشتیبانی شخصی را از طریق تلفن، چت زنده و فرم بلیط و تماس ارائه می‌ دهد. همچنین از شما دعوت می‌ کند تا برای سوالات عمومی یک ایمیل برای آن ها ارسال کنید. 11 شماره تلفن برای انواع گوناگون پشتیبانی، از سوالات عمومی گرفته تا مشاوره فنی و تخصصی در دسترس قرار دارد و بعضی از آن ها در روزهای کاری در ساعات کاری در دسترس هستند و این در حالی است که برخی دیگر به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته فعالیت می کنند. کسانی که ترجیح می‌ دهند از خود مراقبت کنند.

هر آنچه که احتیاج دارند را در اسناد هتزنر، مجموعه‌ ای از راهنماها و مستندات که بین آن ها بخش پرسش‌ های متداول جامع و قابل ستایش را هم خواهید یافت، پیدا می کنند. تعداد زیادی از روش‌ ها به خوبی انجام شده‌ اند ولی بعضی از آن ها کمی خیلی کوتاه به نظر می‌ رسند. انجمن آنلاین هتزنر از یک تالار گفتمان و یک منطقه آموزشی برخوردار می باشد که در آن کاربران تشویق می‌ شوند تا دستورالعمل‌ های خود را برای دیگر کاربران شان ایجاد نمایند.

درگاه‌ های پرداختی هتزنر چطور کار می کنند؟

شما می توانید از حواله‌ های بانکی بهره بگیرید و همچنین این پرداخت را بلافاصله بعد از دریافت فاکتور انجام دهید. در غیر این صورت پرداخت به روش‌ های فوق انجام می شود. بهترین کار بدین منظور استفاده از خدمات پی پال است. پرداخت ارز از طریق پی پال و درگاه‌ های ارائه شده از هر نظر بهترین عملکرد را در اختیار شما قرار می‌ دهند. بدین منظور یک هفته بعد از دریافت فاکتور پرداخت خود را انجام دهید.


پربازدیدترین : ساخت حساب پی پال وریفای شده


همچنین، استفاده از کارت‌ های اعتباری بین المللی مثل ویزا کارت و مستر کارت هم برای حواله‌ های بانکی قابل انجام است و می‌ توانید در کنار پی پال برای پرداخت قبوض خود از آن‌ ها بهره بگیرید. استفاده از واسطه‌ ها برای پرداخت ارزی امکان پذیر است ولی چنانچه قصد ندارید برای این کار اقدام کنید، یک ویزا کارت یا یک مستر کارت مجازی بخرید و این پرداخت‌ ها را بدون هیچ واسطه‌ ای انجام دهید. البته این را هم باید در نظر داشته باشید که شرکت‌ های خدمات ارزی قادرند بستری مطمئن برای پرداخت‌ های ارزی شما به حساب آیند.

سایت Hetzner در مقابل با سایر رقبا

هر دو OVHcloud و Hetzner میزبان‌ های اروپایی با سابقه طولانی در ارائه راه حل‌ های میزبانی وب قدرتمند، قابل اعتماد و جامع برای انواع مشتریان پولی هستند. هرچند هتزنر از لحاظ امکانات رایگان کمی ارزان‌ تر و غنی‌ تر از رقیب خود است، OVHcloud از لحاظ عملکرد امتیاز دریافت می کند و درباره در دسترس بودن مرکز داده برنده می‌ شود. Digital Ocean یک جایگزین مناسب برای هتزنر به شمار می رود و با آن قادرید یک شبکه مرکز داده در سرتاسر دنیا پیدا کنید. DigitalOcean هیچ سیاست بازپرداختی را در نظر نگرفته است و گرانتر از هتزنر است که توصیه آن را به کاربرانی که با سرورهای مستقر در اروپا خوب هستند، سخت تر می کند.

Bluehost نسبت به هتزنر مبتدی تر می باشد، ولی هتزنر نسبت به بودجه بهتر است، به ویژ] در طولانی مدت. از طرفی Bluehost در پایان دوره تبلیغاتی، از انداختن بمبی با افزایش قیمت قابل توجه دریغ نمی کند. مثل Bluehost و HostGator یکی از مبتدی‌ ترین ‌هاست‌ هایی به حساب می آید که شما را با پشتیبانی فوق‌ العاده و همه قابلیت های رایگان مجهز می‌ کند. با این وجود چنانچه به دنبال بسته‌ های میزبانی ابری قابل سفارشی ‌سازی هستید که ارزش زیادی برای پول ارائه می‌ کنند، احتمالا هتزنر متناسب با این صورت حساب خواهد بود.

خرید از وب سایت hetzner چگونه است؟

به منظور خرید مستقیم از وبسایت هتزنر، می بایست مدارکی را ارائه کنید که هیچ ربطی به کشور ایران ندارد و این بدین معنی است که بایستی یا تابعیت کشوری به غیر از ایران را در اختیار داشته باشید یا حساب پی پال داشته باشید؛ در غیر این صورت می بایست از طریق سامانه احراز اقدامات لازم را برای استفاده از خدمات این وب سایت معتبر انجام دهید.


پربازدیدترین : احراز هویت ovh به زبان ساده


ما در تیم احراز، حواله‌ های گوناگون به تمامی کشورهای جهان را در کم ترین زمان ممکن انجام می دهیم. لذا تمامی متقاضیان دریافت حساب کاربری وریفای شده هتزنر می توانند به منظور اطلاعات بیشتر با کارشناسان مجموعه از طریق ثبت نام در سایت و ارسال تیکت ارتباط برقرار کنند. سامانه احراز سعی می کند طی 2 الی 3 روز کاری اکانت وریفای شده hetzner شما را برای شما آماده کند تا سریعا بتوانید برای خرید از وب سایت هتزنر اقدام نمایید.

نکات مهم درباره وریفای اکانت هتزنر

 1. خرید در سایت هتزنر استور مستلزم درج اطلاعات واقعی می باشد و جعل هویت اشخاص یا استفاده از اطلاعت فیک ممنوع می باشد.
 2. عواقب پیش آمده از اشتباه وارد کردن آدرس ایمیل جهت ارسال سفارشات بر عهده کاربر بوده و سایت هتزنر استور در مقابل آن مسئولیتی را قبول نمی کند.
 3. سایت هتزنر استور وظیفه دارد در سفارشاتی که به فیشینگ و کلاهبرداری مشکوک است، برای ارائه خدمات از کاربر در خواست احراز و مدارک هویتی کند و در صورت عدم احراز مبلغ سفارش به شماره کارت بانکی که خرید از آن انجام شده برگشت داده خواهد شد.
 4. سایت هتزنر استور تضمینی در ازای عدم مسدودی حساب های احرای هویت شده ندارد! به صورت کلی روی هیچ حساب احراز هویت شده از سایت های خارجی امکان تضمین عدم مسدودی نیست، چرا که این مورد به عوامل بسیاری وابسته است که بیشتر آن ها به رفتار و روش استفاده شما از حساب و تعییر سیاست های آن شرکت شرکت  وابسته است، ولی به منظور کاهش این احتمال تا حد امکان، انجام دادن اقدمات بخش چی کار کنیم تا با مشکل مواجه نشویم؟ بسیار مهم است و تا به حال هیچ یک از کاربرانی که همه این نکات را رعایت کردن دچار مشکل نشدند.

نتیجه گیری و کلام پایانی

چنانچه کسب و کار شما با وب سایت‌ ها بوده و از طریق سایت‌ ها برای کسب درآمد اقدام می کنید، مطمئنا به هاست نیاز پیدا می کنید. جالب است بدانید که یکی از هاست‌ هایی که خدمات عالی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد، هاست هترنز می باشد که در این مطلب در مورد این وب سایت و وریفای hetzner صحبت کردیم. در واقع هتزنر شرکت میزبانی است که اپراتور و اینترنت مرکز داده را در اختیار کاربران قرار می دهد.

Hetzner یکی از پرطرفدارترین و شناخته شده ترین دیتاسنترهای دنیا به ویژه برای کاربران ایرانی است. این شرکت در سال 1997 به وسیله Martin Hetzner راه اندازی شد. سرویس های پایدار، قیمت اقتصادی، سرویس های انعطاف پذیر و پشتیبانی حرفه ای از جمله قابلیت هایی به حساب می آید که موجب =محبوبیت دیتاسنتر هتزنر را فراهم کرده است. این شرکت از چندین دیتاسنتر در آلمان و فنلاند برخوردار است و از سرویس های این شرکت می توان به سرور مجازی ابری، سرور اختصاصی، هاست و دامنه اشاره داشت.

همان طور که گفتیم، پایگاه هتزنر در آلمان قرار دارد و شرکت زمینه‌ های میزبانی اختصاصی صفحات وب، سرورهای مدیریت شده،‌ سرورهای خصوصی مجازی،‌ ثبت نام دامنه، گواهی‌ نامه‌ های SSL می باشد. همان طور که پیش تر هم اشاره کردیم، کاربران ایرانی برای خرید هاست هتزنر کافی است وارد سامانه احراز شده و پس از ثبت نام و ثبت سفارش احراز هویت یا از طریق ارسال تیکت قادرند درخواست خود را ارسال کرده تا کارشناسان سامانه احراز، هاست مورد نظر را برای کاربران خریداری کنند.

در این مطلب همانطور که قول داده بودیم، به آموزش احراز هویت هتزنر به زبان ساده پرداختیم.

اگر دوست دارید در مورد احراز هویت در بروکر های فارکس اطلاعات مفیدی به دست آورید، توصیه دارم همین الان آن را بخوانید.

در مورد احراز هویت هتزنر اگر بازهم سوال یا ابهامی داشتید، حتما در بخش دیدگاه ها بنویسید تا پاسختان را بدهیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *