حساب پی پال وریفای شده

پی پال یکی از بزرگ ترین سرویس های پرداخت الکترونیکی می باشد که با استفاده از آن میتوان برای خرید اینترنتی بدون نیاز به کردیت کارت یا دبیت کارت اقدام کرد و یا به هرکجای دنیا پول فرستاد. شما اگر بخوانید سریعترین و امن ترین روش انتقال پول در سراسر جهان یعنی paypal را مورد استفاده قرار دهید، نیاز به ساخت اکانت paypal و احراز هویت پی پال خواهید داشت؛ لذا با توجه به درخواست فراوان جهت ساخت حساب پی پال وریفای شده ما تصمیم گرفتیم این کار را برای کاربران خود انجام دهیم؛

مراحل ثبت سفارش حساب پی پال

ثبت اطلاعات در فرم

از طریق لینک زیر وارد فرم ثبت سفارش پی پال شوید و مشخصات مورد نیاز را پر کنید!

1

پرداخت

جهت ثبت نهایی سفارش خود از طریق درگاه تتر هزینه وریفای حساب پی پال را واریز میکنید!

2

فرآیند ایجاد حساب

بین 2 الی 3 روز کاری زمان لازم است تا حساب شما از طریق پی پال تایید شود.

3

تحویل حساب

کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت تا حساب را به شما تحویل دهند.

4

ساخت حساب پی پال وریفای شده

شما با داشتن یک حساب پی پال قادرید به راحتی و بسیار سریع، برای هر حساب پی پال دیگری، در هر کجای دنیا پول ارسال کرده و یا پول دریافت نمایید. همچنین به ویسله حساب paypal می توانید بیشتر خریدهای کالا و یا سرویس خود مثل تمدید دامنه، خرید هاست، خرید موسیقی یا کتاب الکترونیکی و … را از طریق اینترنت انجام دهید.

از آنجایی که شرکت paypal شرکتی آمریکایی می باشد و ایران هم توسط آمریکا تحریم شده است، افتتاح حساب paypal و بعضا وریفای حساب پی پال با محدودیت هایی مواجه است و کاربران ایرانی نمی توانند از خدمات این شرکت به صورت مسقتیم استفاده کنند.

به این دلیل که امکان افتتاح حساب با کارت های اعتباری مثل ویزا کارت و مستر کارت نیز وجود دارد، می توانید با استفاده از کارت های اعتباری و یک اکانت غیر ایرانی، حساب پی پال خود را افتتاح نمایید. پی پال دارای دو نوع حساب personal و Business است و برای کاربران ایرانی، وریفای اکانت نوع Business، محدودیت ها و مشکلات بیشتری خواهید داشت.

ما در تیم احراز تمامی مراحل ساخت حساب کاربری پی پال و همین طور احراز هویت آن را انجام می دهیم و شما تنها کافی است اطلاعاتی که برای تکمیل کردن فرآیند ثبت نام و وریفای کردن اکانتان نیاز است را در اختیار ما قرار دهید و پس از چند روز، حساب پی پال وریفای شده را تحویل گرفته و از خدمات آن بدون هیچ محدودیتی استفاده کنید.

قوانین و مقررات

پیشنهاد میکنیم قبل از ثبت سفارش قوانین و مقررات را مطالعه نمایید.

خیر؛ شما پس از افتتاح حساب پی پال باید برای وریفای حساب کاربری paypal خود اقدام کنید تا سپس بتوانید از خدمات متنوع این وب سایت استفاده کنید.

پی پال به حساب هایی که از ایران باشد، حساسیت زیادی دارد؛ لذا در صورت مسدود شدن حساب کاربری تان در پی پال، باید مدارک هویتی و موقعیت مکانی خود را از طریق درخواست قبض تایید هویت مجدد کنید. بنابراین اکانت paypal کاربران ایرانی خیلی سخت مجدد بازیابی می شود.

فرآیند مربوط به ثبت نام و وریفای حساب کاربری paypal بین ۲ الی ۳ روز کاری زمان خواهد برد.

نیاز به مشاوره دارید؟

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره در پایین صفحه را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند. و یا با شماره زیر تماس بگیرید:

تلفن: 28422660-021