در حال بارگذاری...
سامانه احراز

با دریافت اکانت وریفای شده رایز می‌توانید درآمدتان را به صورت ارزهای دیجیتال یا ارزهای رایج دریافت کنید و به دلخواه خود آن را از حساب Rise برداشت کنید. پرداخت‌ها از طریق قراردادهای هوشمند انجام می‌شود که شفافیت و امنیت را تضمین می‌کند. این یعنی تراکنش‌های شما بر روی بلاکچین ثبت می‌شود و احتمال تقلب و خطا کاهش می‌یابد.

وریفای رایز

تخصص ما احراز هویت Riseworks، تمامی پایانه‌های پرداخت و ارائه دهنده‌های خدمات بانکی است.

احراز ‌با‌ مدارک حقیقی احراز ‌با‌ مدارک حقیقی
گارانتی مادام العمر گارانتی مادام العمر
سیم کارت هدیه سیم کارت هدیه
تحویل بسیار سریع تحویل بسیار سریع

افتتاح حساب بانکی بین المللی رایز

با احراز هویت رایز، تمامی مزایای این حساب بانکی که به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم برای شما فراهم می‌شود.

1
2
3
1
شارژ حساب
با ارز دیجیتال
شارژ حساب
2
تبدیل ارز دیجیتال
به ارز فیات
تبدیل ارز
3
برداشت وجه
با ارز فیات

سیستم‌های ادغام شده با رایز

کوین بیس
Coinbase
اتریوم
Ethereum
متامسک
Metamask
پالیگان
Polygon
یونی سواپ
Uniswap
آوالانچ
Avalanche

درباره وریفای رایز

RiseWorks چیست؟

یکی از بهترین پلتفرم های مدیریت نیروی کار و پرداخت در دنیا RiseWorks نام دارد که به شرکت‌ ها کمک می‌ کند تا فرآیندهای خود را بهبود بخشیده و بهینه کنند. این پلتفرم امکانات متنوعی ارائه می‌ دهد که شامل مدیریت پرداخت‌ ها، ایجاد گزارشات مالی، مدیریت منابع انسانی، برنامه‌ ریزی زمانی و ارتباط با کارمندان می‌ شود. با استفاده از این پلتفرم، شرکت‌ ها می‌ توانند به صورت موثرتری با تیم خود ارتباط برقرار کنند، پرداخت‌ های خود را به صورت دقیق و به موقع انجام دهند و همچنین بتوانند برنامه‌ های کاری خود را بهبود بخشیده و بهینه نمایند. علاوه بر این، استفاده از پلتفرم مدیریت پرداخت و نیروی کار مانند رایز می‌تواند به شرکت‌ها کمک کند تا بهبود‌های محسوسی در عملکرد و بازدهی خود داشته باشند. با داشتن اطلاعات دقیق و به موقع در خصوص پرداخت‌ ها، مالیات و سایر فعالیت‌ های مالی، شرکت‌ ها می‌ توانند تصمیم‌ گیری‌ های بهتری انجام دهند و به موقع اقدامات لازم را انجام دهند و بهره وری بالاتری داشته باشند و به صورت مستمر تیم خود را بهبود دهند تا در نهایت بتوانند در محیط رقابتی فعلی بهبود‌های اساسی ایجاد کنند و بازدهی خود را افزایش دهند.

چرا وریفای Rise الزامی است؟

امنیت و حریم خصوصی اطلاعات کاربران برای Rise بسیار اهمیت دارد و این پلتفرم تمام تلاش خود را برای حفظ اطلاعات محرمانه کاربران می‌ کند. با استفاده از رمزنگاری اطلاعات، فایروال‌ های پیشرفته و دیگر ابزارهای امنیتی، رایز به کاربران خود اطمینان می‌ دهد که اطلاعات آن‌ ها در امان است.
RiseWorks، یک پلتفرم مبتنی بر فناوری اطلاعات است که به کاربران خود امکان انجام کارهای مختلف از جمله مدیریت پروژه، همکاری در تیم، و ایجاد ارتباط با دیگر اعضای تیم را می‌ دهد. اما با توجه به حساسیت اطلاعاتی که در این پلتفرم به اشتراک گذاشته می‌ شود، امنیت و حریم خصوصی به یکی از اصلی‌ ترین مسائلی تبدیل شده است که برای کاربران و مدیران Rise بسیار مهم است.
برای حفظ امنیت و حریم خصوصی کاربران، رایز از تکنولوژی‌ های رمزنگاری پیشرفته استفاده می‌ کند تا اطلاعات محرمانه و حساس کاربران را محافظت کند. همچنین، این پلتفرم دارای فایروال‌ های قدرتمند است که به وسیله آن از حملات سایبری و نفوذهای ناخواسته جلوگیری می‌ کند.
همچنین، تیم امنیتی RiseWorks به صورت دوره‌ای برنامه‌ های آموزشی برای کاربران برگزار می‌ کند تا آن‌ ها از روش‌ های بهتری برای حفظ امنیت حریم خصوصی خود آگاه شوند. این تدابیر امنیتی باعث افزایش اعتماد کاربران به این پلتفرم می‌شود و آن‌ها را به انجام کارهای خود بر روی پلتفرم رایز تشویق می‌ کند؛ بنابراین تمامی کاربران اعم از کاربران ایرانی و غیر ایرانی، باید برای استفاده از خدمات این پلتفرم، وریفای رایز را در دستور کار خود قرار دهند تا حساب کاربری آن ها تایید گردد.

مزایای احراز هویت رایز

1. امکان پرداخت حقوق و دستمزد : این پلتفرم امکان پرداخت حقوق به کارکنان را در ارزهای مختلف (چه فیات و چه دیجیتال) فراهم می‌ کند. شرکت‌ ها می‌ توانند انتخاب کنند که پرداخت‌ها به صورت ارز دیجیتال یا ارز رایج کشورها انجام شود و کارکنان نیز می‌توانند نحوه دریافت حقوق خود را انتخاب کنند. از طرف دیگر، کارکنان نیز می‌توانند نحوه دریافت حقوق و دستمزد خود را انتخاب کنند و از پرداخت‌های سریع و درست اطمینان حاصل کنند. همچنین، این پلتفرم به کارکنان این امکان را می‌دهد که درآمد خود را به صورت ارز دیجیتال دریافت کنند که این می‌تواند برای آن‌ها بهترین گزینه باشد.
2. مدیریت نیروی کار جهانی : Rise به شرکت‌ها کمک می‌کند تا نیروی کار خود را در سراسر جهان به صورت قانونی و مطابق با مقررات هر کشور مدیریت کنند. این شامل احراز هویت کارکنان، بررسی KYC (مشتری خود را بشناسید) و رعایت مقررات ضد پول‌ شویی (AML) می‌شود. مدیریت نیروی کار جهانی به عنوان یکی از چالش‌های اصلی برای شرکت‌ها در دنیای امروز مطرح است.
3. خودکارسازی فرآیندهای استخدام و پرداخت : با استفاده از قراردادهای هوشمند و فناوری‌های امنیتی وب3، پلتفرم رایز فرآیندهای استخدام و پرداخت را خودکارسازی می‌کند. این باعث کاهش خطاهای انسانی و افزایش امنیت پرداخت‌ها می‌شود. خودکارسازی فرآیندهای استخدام و پرداخت یکی از روش‌هایی است که شرکت‌ها می‌توانند از آن برای بهبود کارایی و کاهش خطاهای انسانی استفاده کنند.
4. پشتیبانی از قراردادهای هوشمند و هویت دیجیتال : با استفاده از هویت دیجیتال مبتنی بر بلاکچین (Rise ID)، کارکنان می‌توانند هویت خود را به صورت امن و قابل تأیید مدیریت کنند. این هویت دیجیتال برای انجام تراکنش‌های پرداخت و احراز هویت کارکنان استفاده می‌شود. هویت دیجیتال یکی از مفاهیم پیشرفته و نوآورانه در دنیای فناوری اطلاعات است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا هویت خود را به صورت دیجیتال و امن مدیریت کنند.
5. رعایت قوانین و مقررات بین‌ المللی : رعایت کامل قوانین و مقررات مالی و کاری در کشورهای مختلف شامل تنظیم و مدیریت اسناد مالیاتی و استخدامی مرتبط با نیروی کار بین‌المللی است که با ثبت نام و وریفای RiseWorks می توانید به این مهم دست پیدا کنید؛ چرا که رعایت قوانین و مقررات بین‌ المللی برای شرکت‌ ها بسیار اهمیت دارد، زیرا عدم رعایت این قوانین می‌تواند منجر به مشکلات قانونی و مالی جدی شود.

بهترین پلتفرم برای وریفای رایز در ایران

با توجه به اینکه روند کاری در حال تغییر و پیچیده شدن است، استفاده از پلتفرم‌ هایی مانند Rise به شرکت‌ ها کمک می‌ کند تا با تغییرات سریع و پیوسته در فضای کسب و کار سازگار باشند و فرآیندهای خود را بهبود بخشند. این پلتفرم با ارائه خدمات متنوع و امنیت بالا، شرکت‌ها را در مدیریت نیروی کار و پرداخت‌هایشان یاری می‌رساند و به آن‌ها کمک می‌کند تا به رشد و توسعه پایدار دست یابند. به طور کلی، استفاده از رایز می‌تواند بهبود عملکرد شرکت‌ها را تضمین کرده و به آن‌ها کمک کند تا در محیط رقابتی امروزی موفقیت آمیز باشند.
سامانه احراز در ایران به عنوان پلتفرم مبنا و پیشرو برای احراز هویت در وب سایت های خارجی با مدارک حقیقی به حساب می آید که از اعتبار بالایی برخوردار است و با تعداد بالایی وریفای موفق در پلتفرم های مختلف، همواره توانسته رضایت مخاطبان سایت های خارجی که در ایران سکونت می کنند را جلب کند و شما برای احراز هویت رایز نیز می توانید از خدمات وریفای رایز استفاده نمایید. خدمات مربوط به وریفای رایز به شما کمک می کند تا ظرف 2 الی 3 روز کاری به حساب وریفای شده رایز دسترسی پیدا کنید که با مدارک حقیقی امور مربوط به احراز هویت آن انجام شده و تحت هیچ شرایطی مشکلی را برای شما پیش نخواهد آورد.
لذا شما می توانید با دریافت حساب احراز وریفای شده رایز بدون هیچ نگرانی و محدودیت حساب کاربری، از تمامی خدمات و امکانات سایت مثل یک کاربر عادی (کاربر ساکن در کشورهای غیر تحریم) استفاده نمایید و ترسی از بلاک شدن حساب کاربری و استفاده از vpn های نامطمئن که به دلیل تغییر IP به شدت ریسک مسدودی حساب را افزایش می دهد، نداشته باشید.
در پایان اگر در مورد روند احراز هویت رایز و یا به صورت کلی خدمات و امکانات سایت Rise سوال یا ابهامی دارید، حتما با کارشناسان سامانه احراز در ارتباط باشید.

نمایش بیشتر

مراحل وریفای اکانت Rise

ثبت‌نام
1
ثبت‌نام در پنل کاربری
تکمیل فرم
2
تکمیل کردن فرم اطلاعات
پرداخت
3
پرداخت ریالی یا کریپتو
دریافت حساب
4
دریافت حساب وریفای شده

سوالات متداول کاربران در رابطه با وریفای RISE

سوالاتی که برای شما هم ممکن است در مورد وریفای رایز پیش بیاید.


آیا حساب رایز دارای مالیات است؟
خیر ، تراکنش هایی که توسط سیستم رایز انجام می‌شود هیچ گونه مالیاتی نخواهد داشت.

آیا اکانت رایز محدودیت دارد؟
خیر ، هیچ گونه محدودیتی مانند تعداد تراکنش ، مبلغ تراکنش ها ، میزان موجودی حساب و خرید با کارت فیزیکی و مجازی در رایز وجود ندارد.

امکان مسدودی حساب رایز وجود دارد؟
تحت هیچ شرایطی حساب رایز مسدود نمی‌شود و حتی اگر مشکل قانونی روی حساب ایجاد شود باز هم دسترسی برای برداشت از حساب باز است.

حساب رایز در چه کشوری افتتاح می‌شود؟
درحال حاضر کشور انگلیس بهترین گزینه جهت باز کردن حساب رایز است زیرا هیچ گونه محدودیتی روی حساب های انگلستان وجود ندارد.

no no
ثبت سفارش