خب اعمال محدودیت های جدید صرافی bingx چندی پیش کاربران ایرانی را نگران کرد! در حال حاضر صرافی بینگ ایکس نیز به لیست پلتفرم های مالی که با کاربران ایرانی مثل سایر کاربران رفتار نمی کنند، اضافه شد و محدودیت هایی را بر روی اکانت کاربران ایرانی تعریف کرد که امکان دارد در ادامه آن ها را افزایش دهد؛ از طرفی کاربران ایرانی که به دلیل محدودیت سایر صرافی های معتبر و بزرگ مثل بایننس از این پلتفرم استفاده می کند، با مشکل مواجه شده اند و یا به زودی با مشکل مواجه خواهند شد! پس راه حل چیست و این محدودیت ها شامل چه کاربران با چه سطوی می شود؟ بروزترین اخباری که در این خصوص باید بدانید را اینجا جمع آوری کردیم.

محدودیت های جدید صرافی bingx

محدودیت های جدید صرافی bingx شامل حال تمامی کاربران ایرانی که با مشخصات ایرانی و شخصی خود کار ثبت نام در این صرافی را انجام داده اند می شود؛ لذا اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید و قصد دارید از پلتفرم معتبر بینگ ایکس و خدمات متنوع آن همچنان مانند سابق استفاده کنید، در این مطلب سعی داریم شما را راهنمایی کنیم.

صرافی Bingx یکی از صرافی های معتبر و محبوب در حوزه خرید و فروش ارز دیجیتال است که امکانات و خدمات متنوعی برای کاربران خود فراهم می کند. اما متاسفانه به دلیل تحریم های اقتصادی علیه ایران، Bingx اقدام به اعمال محدودیت هایی برای کاربران ایرانی کرده است. این محدودیت ها شامل عدم امکان دسترسی به بخش های مختلف صرافی، محدودیت در واریز و برداشت ارز و حتی ممکن است حساب کاربری های ایرانی تعلیق شود.

احرازهویت صرافی بینگ ایکس

برای کاربران ایرانی که با این محدودیت ها روبرو هستند، راهکار موقت و مقطعی می تواند استفاده از VPN باشد. لذا با استفاده از یک VPN، کاربران می توانند آدرس IP خود را تغییر داده و به سایت Bingx دسترسی پیدا کنند. اما بهتر است که کاربران در نظر داشته باشند استفاده از VPN ممکن است با خطرات امنیتی همراه باشد و در نهایت اطلاعات حساس آنها در معرض خطر قرار بگیرد.

بنابراین راه حل ایمن تر و بلندمدت این است که از خدماتی مثل احراز هویت صرافی بینگ ایکس استفاده کنید تا دیگر هیچ گونه نگرانی نسبت به تصمیمات این صرافی برای کاربران ایرانی و دارایی های شما که در این صرافی قرار دارد داشته باشید و بدون نگرانی از محدودیت های حساب کاربری، بلوکه شدن دارایی ها و یا حتی مسدودی حساب کاربری، تمرکز خود را روی انجام معاملات سودده در بازار رمزارزها معطوف کنید.

سامانه احراز؛ مسیری امن برای احراز هویت پلتفرم های خارجی

سامانه احراز یکی از آن دسته از پلتفرم هایی است که کاربران ایرانی بسیاری برای دسترسی به بهترین و معتبرترین سایت های خارجی، بروکرهای فارکس، صرافی های ارز دیجیتال، دیتاسنترها و … به خدمات آن نیاز پیدا می کنند؛ باید در نظر داشته که به وسیله خدمات احراز هویت این وب سایت می توانید در عرض چند روز، حساب کاربری وریفای شده خود را از کارشناسان سامانه احراز دریافت کنید و بدون هیچ محدودیت و ترس از محدودیت های آتی و بلاک شدن اکانت کاربران ایرانی از تمامی خدمات صرافی بینگ ایکس بهره مند شوید.

در انتها اگر سوال یا ابهامی در مورد محدودیت های جدید صرافی bingx و نحوه احراز هویت حساب های کاربری در آن داشتید، در بخش دیدگاه ها بنویسید تا پاسخ دهیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *