خبر مسدودیت کیف پول تلگرام در ایران برای کاربران ایرانی مشکل ساز شد و کاربران ایرانی که دارایی های خود را در ولت تلگرام نگهداری می کردند، در حال حاضر برای رفع مسدودی کیف پول تلگرام باید چه کاری انجام دهند؟ مسدودیت کیف پول تلگرام در ایران مشکل بسیاری از کاربران تلگرام است که تعداد آن ها نیز کم نیست؛ لذا در این مطلب قصد داریم در مورد رفع مسدودی ولت تلگرام با شما صحبت کنیم و روش بلندمدت و ایمن را ارائه دهیم، پس تا انتها با سامانه احراز همراه بمانید.

مسدودیت کیف پول تلگرام در ایران

مسدودی دارایی ها در کیف پول تلگرام برای کاربران ایرانی یکی از مشکلاتی است که اخیرا به وجود آمده است و بسیاری از افراد را نگران کرده است. این مسدودی به معنای عدم قابلیت دسترسی به دارایی‌ های ذخیره شده در کیف پول تلگرام می‌ باشد. اکنون بسیاری از افراد در ایران از این ابزار برای ذخیره و انتقال دارایی‌ های خود استفاده می‌ کنند و این مسدودی باعث ناراحتی و نگرانی آنان شده است.

به گزارش‌ های منتشر شده، کیف پول تلگرام به یک کاربر ایرانی اطلاع داده است که تراکنشی که شامل مقداری تتر بود، از نظر امنیتی تایید نشده و به همین دلیل نمی‌تواند مبلغ را به حساب کاربر اضافه کند. در نهایت، کاربر باید آدرس دیگری برای دریافت تتر اعلام کند تا مبلغ به آن آدرس برگردانده شود. پشتیبانی کیف پول تلگرام همچنین اعلام کرده است که خدمات این کیف پول برای شهروندان ایران در دسترس نیست و تنها قابلیت برداشت دارایی‌ ها وجود دارد.

برای اطمینان از این موضوع، کاربر پیامی به پشتیبانی کیف پول تلگرام ارسال کرده و مشخص شد که کاربران ایرانی نمی‌ توانند از این کیف پول استفاده کنند. این محدودیت در حالی اعلام شده که حساب‌ های تلگرامی با شماره ایرانی هم‌ اکنون به این ابزار دسترسی دارند. پشتیبانی تصریح کرده است که محدودیتی برای ساخت کیف پول توسط حساب‌ های مرتبط با شماره‌ های ایرانی وجود ندارد.

در صورتی که تراکنشی مربوط به ایران تشخیص داده شود، کاربر باید آدرسی برای پس‌ گرفتن دارایی‌ های خود ارائه کند. این عملیات مشروط به این است که آدرس جدید ارائه شده توسط کاربر شرایط امنیتی کیف پول تلگرام را برآورده کند.

رفع مسدودی کیف پول تلگرام

انتقال اعتبارات دیجیتال از صرافی‌ های مختلف به پلتفرم‌ های بین‌ المللی مانند کیف پول تلگرام، همواره مخاطرات جدی را به همراه دارد و همیشه احتمال بلوکه شدن دارایی یا بازگشت تراکنش کاربران وجود خواهد داشت پس دیگر مثل سابق نمی توان با خیال راحت دارایی های دیجیتال را از طریق این پلتفرم جابجا یا ارسال کرد! حال باید قید استفاده از پلتفرمی معتبر مثل تلگرام را برای همیش بزنیم؟ قطعا خیر.

سامانه احراز یک پلتفرم معتبر ایرانی است که در زمینه احراز هویت وب سایت ها و پلتفرم های مالی خارجی فعالت می کند و شما می توانید برای افتتاح حساب و وریفای اکانت صرافی های خارجی، بروکرهای فارکس، دیتاسنترها و سایت های خارجی مختلف از خدمات آن ها استفاده کنید.

لذا برای رفع مسدودی ولت تلگرام نیز خدماتی توسط سامانه احراز ارائه شده است که می تواند در عرض چند روز، حساب کاربری شما در کیف پول تلگرام را وریفای شده در اختیارتان قرار دهد پس اگر نیاز به همچین خدماتی دارید، می توانید از این گروه از سرویس های سامانه احراز استفاده نمایید.

همچنین برای احراز هویت در صرافی های ارز دیجیتال می توانید از این لینک استفاده فرمایید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *