اگر قصد احراز هویت صرافی های ارز دیجیتال و فعالیت در این پلتفرم ها را دارید، مطمئنا نیاز دارید تا به عنوان کاربر ایرانی، احراز هویت را در دستور کار قرار دهید ولی این کار به دلیل تحریم بودن کشور ایران امکان پذیر نیست! در این مطلب قصد داریم روشی را به شما معرفی کنیم که در نهایت امنیت و بدون محدودیت بتوانید از تمامی خدمات صرافی های معتبر کریپتوکارنسی مثل صرافی بایننس، کوکوین و … استفاده کنید؛ پس با سامانه احراز همراه بمانید.

احراز هویت صرافی های ارز دیجیتال

احراز هویت یکی از مسائل حیاتی در صرافی های ارز دیجیتال است که به منظور جلوگیری از کلاهبرداری، پولشویی و فعالیت های تروریستی انجام می‌ شود و در حال حاضر در دستور کار تمامی پلتفرم های معتبر مالی سراسر دنیا قرار گرفته است و کاربران ایرانی همواره به دلیل تحریم ها، با مشکل انجام فرآیند احراز هویت صرافی های ارز دیجیتال مواجه اند؛ اما جالب اینجاست که راهکاری برای این امر وجود دارد!


پربازدیدترین : صرافی bitstamp (فارکس و ارز دیجیتال)


با توجه به نظام متمرکز ارزهای دیجیتال، احراز هویت افراد معامله کننده از اهمیت بسیاری برخوردار است. این کار توسط صرافی ها انجام می‌شود و معمولا شامل ارائه اسناد شناسایی، اطلاعات تماس و اثبات آدرس می‌شود. این اطلاعات به منظور اطمینان از هویت واقعی فرد و افزایش امنیت معاملات مورد استفاده قرار می‌گیرد.

از طرف دیگر، احراز هویت می‌تواند برای کاربران نیز مزیت‌هایی داشته باشد. به عنوان مثال، افرادی که هویت خود را تأیید کنند، ممکن است به امکانات بیشتری دسترسی پیدا کنند و حداکثر سقف معاملات خود را افزایش دهند. همچنین، با احراز هویت معتبر، افراد می‌توانند از خدمات مالی مختلفی مانند انتقال پول به حساب بانکی یا کارت اعتباری و یا خرید ارز دیجیتال با استفاده از وجوه متعدد، بهره‌مند شوند. در نتیجه، احراز هویت نقش مهمی در تضمین امنیت و اعتماد بین کاربران و صرافی ها در معاملات ارز دیجیتال دارد و باید با دقت و دقت انجام شود.

چالش های انجام فرآیند احراز هویت صرافی های دیجیتال در ایران

فرآیند احراز هویت صرافی های دیجیتال در ایران یکی از چالش های مهمی است که در حوزه اقتصاد دیجیتال و ارزهای دیجیتالی وجود دارد. متاسفانه کاربران ایرانی به دلیل محدودیت های قانونی و تحریم، امکان انجام ثبت نام و احراز هویت صرافی های خارجی معتبر مثل بایننس، بای بیت، کوکوین و … را ندارند و چنانچه بخواهند از خدمات متنوع و معتبر بهترین صرافی های دنیا استفاده کنند، یا باید از vpn استفاده نمایند که مقطعی جواب می دهد و ریسک مسدودی حساب برای همیشه به دلیل تغییر IP وجود خواهد داشت، یا باید از حساب های کاربری وریفای شده استفاده کنند که در ادامه بیشتر در مورد این نوع اکانت ها صحبت کرده ایم.


پربازدیدترین : آموزش کار با صرافی بای بیت


این دسته از حساب های کاربری، دقیقا همان حساب های کاربری عادی تمامی کاربران سرتاسر دنیا می باشد که توسط کارشناسان با اطلاعات دقیق متقاضیان تکمیل می شود و به نوعی وریفای می شود که صرافی مورد نظر (مثلا بایننس) در صورت پیگیری نیز نتواند فرد مورد نظر را در لیست تحریم قرار دهد، چرا که هیچ اشاره ای به کشور ایران در فرآیند احراز هویت افراد نمی شود؛ بنابراین شما قادرید از حساب های کاربری خود بدون مشکل و محدودیت استفاده نمایید و در صورت بروز مشکل احتمالی در آینده، کارشناسان احراز در کنار شما خواهند بود تا سریعا دسترسی شما به حساب کاربری فعال گردد و مجددا بتوانید به فعالیت بپردازید.

مدارک لازم جهت احراز هویت صرافی های ارز دیجیتال

صرافی های ارز دیجیتال خارجی از افرادی که قصد خرید، فروش یا معامله ارزهای دیجیتال را دارند، برای احراز هویت مدارک مختلفی را درخواست می‌کنند. این مدارک عموما شامل اطلاعات شخصی، اثبات شناسایی و اثبات آدرس می‌شود. یکی از مهمترین مدارکی که برای احراز هویت در صرافی های ارز دیجیتال خارجی نیاز است، پاسپورت یا کارت شناسایی ملی است. این مدارک جهت اثبات هویت شخصی و اطلاعات اساسی مانند نام، نام خانوادگی و تاریخ تولد استفاده می‌شود.

علاوه بر این، برای احراز هویت در صرافی ها ممکن است نیاز به ارائه اطلاعات بانکی شود. به عنوان مثال شماره حساب بانکی و شماره کارت بانکی جهت انتقال وجه بین حساب بانکی شخص و حساب صرافی ارز دیجیتال استفاده می‌شود. همچنین، اثبات آدرس نیز یکی دیگر از مدارک مورد نیاز برای احراز هویت صرافی های ارز دیجیتال است. این اثبات آدرس می‌تواند شامل قبض خدمات رسانی به خانه، عقد قرارداد اجاره مسکن یا حتی یک فاکتور تلفن ثابت باشد. این اطلاعات به منظور افزایش امنیت و جلوگیری از کلاهبرداری و سوءاستفاده از صرافی ها استفاده می‌شود.

برای افرادی که از طریق خدمات موجود در سامانه احراز، اکانت وریفای شده خود را تهیه می کنند، لازم به ذکر است که تمامی مدارک مورد نیاز که باید برای شخص متقاضی باشد، از آن ها دریافت و در سیستم بارگزاری می شود تا در صورت پیگیری صرافی، هیچ نکته ابهامی وجود نداشته باشد؛ پس از بابت مدارک خیالتان آسوده باشد، چرا که مدارک خاص و زیادی از شما درخواست نخواهد شد.

مزایای و معایب احراز هویت صرافی های ارز دیجیتال

 • افزایش اعتماد کاربران
 • جلوگیری از انجام پولشویی
 • پیشگیری از فعالیت های غیرقانونی
 • رفع محدودیت برداشت پول از حساب
 • حفاظت از اطلاعات شخصی کاربران
 • ایجاد اعتماد 2 طرفه میان صرافی و کاربر
 • افزایش امنیت تراکنش ها و حساب کاربری
 • جلوگیری از سوء استفاده از حساب های کاربری
 • جلوگیری از فرار مالیاتی و کمک به اقتصاد کشورها
 • جلوگیری از کلاه برداری و عدم پرداخت یک طرف معامله
 • قابلیت پیگیری بیشتر در صورت بروز مشکل در زمان استفاده از خدمات متنوع صرافی
 • جلوگیری از معاملات دستکاری شده و ایجاد محیطی ایمن به منظور معامله در بازار رمزارزها
 • نیاز به صرف هزینه ای اندک جهت احراز هویت حساب کاربری برای کاربران ایرانی به دلیل تحریم ها

امنیت اکانت های وریفای شده صرافی های دیجیتالی چقدر بالاست؟

احراز هویت صرافی های ارز دیجیتال به معنای تأیید هویت و اطلاعات شخصی کاربر توسط صرافی است. حال اگر شما بخواهید اکانت وریفای شده یک صرافی مثل بایننس را خریداری نمایید، این کار به سادگی امکان پذیر است ولی آیا امنیت کافی را برای حساب کاربری شما به همراه خواهد داشت؟ در این خصوص باید توجه داشته باشید که همواره در کنار سامانه های معتبری که در یک حوزه خاص فعالیت می کنند، سایت ها یا افراد دیگری نیز هستند که به قصد سودجویی وارد این حوزه شده اند و اعتبار آن حوزه را به کلی تحت الشعاع قرار می دهند.

لذا اگر قصد تهیه حساب کاربری وریفای شده را دارید، توجه نمایید که باید از سامانه معتبری برای این کار استفاده کنید که مدت زمان مناسبی را در این حوزه فعال بوده باشد تا اعتبار لازم را کسب کرده باشد، پشتیبانی 24 ساعته داشته باشد تا شما در صورت بروز مشکل احتمالی بتوانید از کمک و راهنمایی آن ها استفاده کنید و مهم تر از همه، حساب کاربری شما را با مشخصات کامل خودتان برایتان احراز هویت کند تا در آینده نه مشکلی برایتان ایجاد شود و نه با بررسی های بیشتر صرافی مورد نظر با مشکلی مواجه شوید.


در صورتی که تمایل دارید از خدمات متنوع و جذاب صرافی های خارجی مثل بایننس، کوین بیس، کوینکس، بای بیت و … بدون محدودیت و ترس از مسدودی حساب استفاده کنید ولی قادر به احراز هویت مستقیم از ایران نیستید، میتوانید از طریق لینک زیر فرآیند احراز هویت خود را پیگیری کنید؛

ثبت سفارش احراز هویتاحراز هویت در صرافی های ارز دیجیتال


لذا سامانه احراز در این زمینه سرآمد است و با سال های سال تجربه در زمینه احراز هویت سایت های خارجی، صرافی ها، بروکرهای فارکس، دیتاسنترها، پراپ فرم ها و … خدمات بسیار معتبری را در این حوزه در اختیار کاربران قرار می دهد که در صورت نیاز می توانید از پشتیبانی 24 ساعته آن ها بهره گیرید و سوالات و ابهامات خود را با آن ها در میان بگذارید تا در کمترین زمان بتوانید به حساب کاربری وریفای شده صرافی مورد نظر خود دست پیدا کنید تا در ادامه بدون محدودیت و ترس از مسدودی حساب کاربری، به معامله بپردازید و تمرکز خود را بر روی کسب سود از بازار پرپتانسیل کریپتوکارنسی معطوف کنید.

اگر برای احراز هویت صرافی های ارز دیجیتال نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، از طریق لینک بالا می توانید با کارشناسان سامانه احراز در ارتباط باشید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *