پذیرش ارزهای دیجیتال توسط paypal به همراه تمامی بلاک چین های موجود، می تواند خبر خوبی به حساب آید. اگر پی پال را یک غول خدمات پرداخت بین المللی بدانیم، احتمال پذیرش رمزارزها توسط paypal نیز می تواند جذاب باشد. حال نکته مهم اینجاست که در اجلاس مجمع عمومی اقتصادی پی پال به این موضوع اشاره شده است که این شرکت قصد انجام این کار را دارد و حتی قرار است شاهد توسعه استیبل کوین اختصاصی paypal نیز باشیم!

احتمال پذیرش تمامی بلاکچین‌ ها و ارزهای دیجیتال توسط Paypal

در حاشیه اجلاس مجمع عمومی اقتصاد قائم مقام Paypal به نام Richard Nash در پاسخ به کوین تلگراف بیان کرده است که این غول خدمات پرداخت سعی دارد تا روی پشتیبانی از همه خدمات دیجیتال شامل رمزارزها و همچنین ارز دیجیتال بانک مرکزی متمرکز شود.

همچنین بر اساس گزارشات موجود، این غول تکنولوژی در مسیر توسعه استیبل کوین اختصاصی خود به نام PayPal Coin قرار گرفته است.

امروزه اپلیکیشن PayPal فقط از بیت کوین، اتریوم، بیتکوین کش و لایت کوین پشتیبانی می‌ کند، ولی باید دید پس از پذیرش تمامی بلاک چین ها و ارزهای دیجیتال حوزه کریپتوکارنسی، چه مقدار می تواند گستره فعالیت خود در بازار رمزارزها را افزایش دهد.


پربازدیدترین : احراز هویت سیف پل


همچنین جالب است بدانید که این غول فناوری های مالی دنیا سعی دارد در راستای همکاری با بروکر پکسوس، به عنوان واسط خدمات جدید این کمپانی در حوزه ارزهای دیجیتال قدم بردارد.

به گزارش کوین گراف، این خبر بلافاصله 7 روز بعد از راه اندازی کارگزاری دیجیتالی پکسوس، می تواند نوید بخش پذیرفته شدن هرچه بیشتر ارزهای دیجیتال باشد، به این خاطر که پی پال می خواهد در گام نخست برای بعضی از مشتریان خود امکان معامله مستقیم و قانونی ارزهای دیجیتال را فراهم کند.

البته باید در نظر داشت که هنوز مشخص نیست پی پال و پکسوس قصد عرضه چه رمزارزها و بلاک چین هایی را داشته باشند، ولی این احتمال وجود دارد که امکان پذیرش تمامی بلاک چین ها و ارزهای دیجیتال وجود داشته باشد!

اگر دوست دارید از خدمات این غول بزرگ خدمات پرداختی استفاده کنید باید ولی به دلیل وجود تحریم ها، نمی توانید در پی پال احراز هویت کنید، ما پکیج هایی را تهیه کردیم تا به تمامی افرادی که نمی توانند در سایت ها، صرافی ها و اپلیکیشن های خارجی احراز هویت کنند، کمک کنیم تا بتوانند اکانت وریفای شده خودشان را بدون هیچ محدودیت و مهم تر از آن، با مشخصات کامل خودشان دریافت کنند و در ادامه به سادگی و بدون ترس از بلاک شدن حساب کاربری و یا مسدود شدن دارایی ها، فعالیت های خود را انجام دهند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *