بسیاری سوال داشتند که چگونه در صرافی بایننس احراز هویت کنیم و برای احراز هویت بایننس چه باید کرد و در پاسخ به ابهامی که این افراد با آن مواجه اند باید گفت که احراز هویت در بایننس در حال حاضر برای کاربران ایرانی به صورت مستقیم از ایران امکانپذیر نیست و اگر بخواهید برای احراز هویت در بایننس اقدام کنید، بایستی به عنوان کاربر کشور دیگری برای اینکار اقدام کنید و امکان احراز هویت بایننس با پاسپورت ایرانی وجود ندارد و از آنجایی که همه نمی توانند مدارک لازم برای احراز هویت در بایننس را فراهم کنند، می توانند از خدمات احراز هویت کامل در بایننس استفاده کنند تا اکانت وریفای شده بایننس را با مشخصات کامل و دقیق خود دریافت نمایند؛ در متن بیشتر در این خصوص توضیح داده ایم.

احراز هویت در بایننس

با توجه به این که ایران نیز در لیست کشورهای تحریمی صرافی بایننس قرار دارد، اگر بخواهید در زمان استفاده از خدمات این صرافی، از بلاک شدن حساب بایننس جلوگیری کنید، اکانت مسدود شده را رفع بلاک کنید و یا حتی این که فعالیت های خود را در این صرافی معتبر، بدون محدودیت و نگرانی آغاز کنید، باید در بایننس فرآیند احراز هویت یا همان KYC را انجام دهید؛ برخی سوال می پرسند که اگر در بایننس احراز هویت نکنیم چه میشود و در پاسخ باید گفت که حتی اگر برای ورود به حساب کاربری خود از vpn ثابت استفاده کنید هم، امکان مسدودی و بلاک شدن پول و دارایی های دیجیتال شما همواره وجود خواهد داشت، پس تا به این جا این را متوجه شدیم که احراز هویت در صرافی بایننس برای فعالیت در معتبرترین صرافی دنیا الزامی است.

به چه دلیل در بایننس باید احراز هویت انجام دهیم؟

برای دستیابی به امنیت بالاتر حساب کاربری : احتمال دارد نگران اکانت خود در بایننس باشید و بدین منظور می خواهید در راستای افزایش امنیت اکانت خود کاری انجام دهید؛ لذا با احراز هویت حساب کاربری در صرافی بایننس، اعتبارنامه‌ ای در اختیارتان قرار می گیرد که مثل جزئیات حساب بانکی غیرقابل تغییر است و شما مطمئن خواهید شد که هیچ‌ فرد دیگری نمی‌ تواند به حساب کاربری شما در صرافی معتبر بایننس دسترسی پیدا کند.

به منظور دستیابی به امکانات بیشتر و رفع محدودیت های حساب کاربری وریفای نشده : به احتمال زیاد از محدودیت‌ هایی که اکانت معمولی بایننس دارد، خبر دارید؛ ثبت‌ نام و فعال‌ کردن گوگل آتنتیکتور و … تنها قسمتی از اطلاعات هستند که در اختیار بایننس قرار می گیرند و در ازای آن محدودیت‌ هایی برای معاملات شما وضع می شود. بایننس هم برای رهایی از این محدودیت‌ ها، امکان وریفای حساب کاربری را برای شما فراهم آورده است تا بتوانید از این طریق، محدودیت های حساب کاربری معمولی را از پیش روی بردارید و همزمان به عنوان کاربر بایننس نیز احراز هویت شده باشید.

استفاده نکردن از سرورهای مجازی : چنانچه حساب کاربری ما در بایننس وریفای شود، دیگر می توان استفاده از سرورهای مجازی را کنار گذاشت، لذا همواره می توانید با IP ثابت وارد صرافی شوید و هیچ مشکلی در راستای بلاک شدن حساب کاربری برای شما ایجاد نشود. چنانچه حساب کاربری ایرانیان در بایننس وریفای نشده باشد، می بایست برای ورود و استفاده از خدمات این صرافی، از طریق VPS استفاده کرد که با خود این امر مشکلاتی را به همراه خواهد داشت. برای مثال چنانچه بخواهید با گوشی موبایل ایران در صرافی برای معامله کردن اقدام کنید، مشکل خواهید داشت و به صورت کلی بهتر است احراز هویت بایننس را یک بار برای همیشه انجام دهید تا در ادامه بتوانید تمرکز خود را روی معاملات سودآور قرار دهید، نه این که همیشه نگران مسدودی حساب و بلاک شدن دارایی های دیجیتال خود باشید.

به دلیل وضع قوانین مالی جهانی : کسانی را که ما آن ها را به عنوان سرمایه گذاران معروفی در دنیا می شناسیم، قوانین و شرایطی را برای کاربران به وجود آورده اند تا امنیت مالی را بیشتر کند و از کلاهبرداری ها جلوگیری گردد. به عنوان مثال مفاد KYC یا همان هویت مشتری و AML یا همان مبارزه با پول‌ شویی از همین قبیل قوانین هستند که همه بازارهای رمزنگاری شده بایستی بر اساس اصول آن کار کنند.

شرکت کردن در IEO های بایننس : در صورت احراز هویت در بایننس می توان در مراسم عرضه اولیه کوین ها و یا Lunchpad بایننس شرکت کرد. نحوه شرکت در IEO های بایننس بدین شکل است که به وسیله بیت کوین می توان ارز جدیدی که اخیرا در Lunchpad بایننس افزوده شده است را خرید و در ادامه زمانی که آن ارز در لیست ارزهای بایننس قرار گرفت، آن را با قیمت هایی به مراتب بالاتر فروخت، چرا که قیمت ارزی که در IEO در اختیار عموم قرار می گیرد، همواره کم تر از قیمت همان ارز در زمان معامله در صرافی خواهد بود و می توان از این اختلاف قیمتی برای کسب سود استفاده کرد.

افزایش سقف برداشت روزانه و ماهانه رمزارز : کاربران به صورت کلی و بدون احراز هویت در بایننس، روزانه 0.06 بیت کوین می توانند برداشت نمایند که مبلغ بسیار کمی است. لذا چنانچه حساب وریفای شده بایننس داشته باشید تا صد بیت کوین که مبلغ بسیار زیادی است، قادر به برداشت خواهید بود. بنابراین اگر حجم معاملات و انتقالات ارزی شما هم بالا باشد، تنها به همین دلیل لازم خواهد بود که برای احرازهویت در بایننس اقدام کنید.

سطوح احراز هویت در بایننس کدام است؟

احراز هویت بایننس سطح یک (basic) : در این سطح که پیشتر هم ایرانی ها از آن برای معاملات خود در بایننس استفاده می کردند، شما فقط تنها به یک آدرس در کشوری که تحریم نیست احتیاج خواهید داشت. همچنین در این سطح احراز هویت می توانید روزانه تا 0.06 بیت کوین برداشت نمایید و معاملات فیوچرز و اهرم دار تنها تا لوریج 20 برای شما در دسترس خواهد بود.

احراز هویت بایننس سطح دو (intermediate) : در این سطح شما می توانید روزانه بین 2 تا 100 بیت کوین برداشت داشته باشید و لوریج در معاملات فیوچرز و اهرم دار هم برای شما محدودیتی نخواهد داشت. اما نکته جالب اینجاست که از تاریخ 19 اکتبر، این سطح از احراز هویت برای معامله در بایننس به سطح پایه تبدیل شده است و برای انجام این سطح از احراز هویت، به مدارک شناسایی مثل پاسپورت، آیدی کارت و همچنین گواهینامه معتبر از کشورهایی که تحریم نیستند، نیاز خواهید داشت.

احراز هویت بایننس سطح سوم (advanced) : با احراز هویت در این سطح می توانید به سادگی از قابلیت برداشت نامحدود از حساب خود برخوردار شوید. انجام این سطح از احراز هویت به اندازه ای دقیق است که دیگر به بررسی مجدد اطلاعات توسط تیم بایننس و اطلاع رسانی ایمیلی آن ها احتیاجی نیست و پس از انجام فرآیند احراز هویت در این سطح، هیچ گونه مشکلی در حساب کاربری شما به وجود نخواهد آمد. در نظر داشته باشید که در انجام این سطح از احراز هویت، شما می بایست مدارکی را در اختیار بایننس قرار دهید تا ثابت کند آدرسی که در زمان احراز هویت ثبت کرده اید، به شما تعلق دارد. آپلود کردن یکی از قبوض مربوط به آدرس می تواند ساده ترین و بهترین راه برای اثبات این موضوع به صرافی بایننس باشد.

مراحل احراز هویت در بایننس

1)در ابتدای امر لازم است وارد اکانت خود در صرافی بایننس شوید و در ادامه روی آیکون حساب کاربری کلیک کرده و گزیه Identification را انتخاب نمایید؛

مراحل احراز هویت در بایننس

2) سپس گزینه Get verified را انتخاب فرمایید؛

احراز هویت بایننس

3) در اینجا سه سطح برای احراز هویت در نظر گرفته شده است که به ترتیب از چپ به راست، احراز هویت ساده یا همان پایه، احراز هویت متوسط و پیشرفته است. این را در نظر داشته باشید که محدودیت‌ ها در هر یک از سطوح احراز هویت متفاوت خواهد بود. به علاوه این که شما از چه کشوری برای احراز هویت اقدام می کنید نیز در میزان این محدودیت ها تاثیرگذار است. در بخش “Residential Country/Region” می توانید محل سکونت خود را تغییر دهید؛

نکته مهم : با خرید کارت قادرید روی سطح پایه و متوسط احراز هویت خود را انجام دهید ولی نمی توانید در سطح پیشرفته احراز هویت کنید، چرا که موقعیت مکانی به اطلاعاتی که قرار است ثبت کنید اضافه می شود!

احراز هویت در بایننس

4) در ادامه و پس از تعیین سطح احراز هویت و کشور مورد نظر، گزینه “Verify Now” را کلیک نمایید تا بتوانید فرآیند وریفای بایننس را ادامه دهید؛

وریفای بایننس

5) می بایست اطلاعات هویتی و شخصی خود را در این مرحله وارد نمایید.

وریفای اکانت بایننس

نکته مهم : باید از صحت وارد کردن اطلاعات خود مطمئن باشید، چرا که پس از ثبت امکان تغییر در اطلاعات وجود نخواهد داشت. با استفاده از اطلاعاتی که در ID Card موجود است، به سادگی می توانید مشخصات خود را وارد نمایید و پس از ثبت اطلاعات، گزینه “Continue” را انتخاب نمایید.

6) سطح انتخابی ما برای احراز هویت، سطح پایه است و همان طور که تصویر زیر هم مشخص است، احراز هویت انجام شده است.

احراز هویت در صرافی بایننس

نکته مهم : چناچه می خواهید محدودیت‌ های بیشتری را از پیش روی بردارید، می توانید از گزینه Upgrade to Higher Limits” در این خصوص استفاده کنید.

7) در گام بعدی بایستی برای آپلود تصاویر اسناد خود اقدام کنید.

احراز هویت در صرافی بایننس چگونه است

نکته مهم : در نظر داشته باشید که باید در انتخاب کشور و ملیت خود نهایت دقت را به خرج دهید، چرا که تمامی اطلاعات باید با همدیگر مطابقت داشته باشد و هر گونه عدم تناسب در اطلاعات، می تواند فرآیند احراز هویت در بایننس را برای شما با مشکل مواجه نماید. در این بخش می توان از کارت شناسایی، پاسپورت و گواهینامه کشور انتخابی استفاده نمود، ولی همه کاربران بایننس نمی توانند از این امکان استفاده کنند، ولی با اندکی هزینه قادرید ID Card یا پاسپورت را دریافت نمایید و اکانت خود را وریفای نمایید.

8) در ادامه باید تصویر آی دی کارت خود را بارگذاری نمایید.

چگونگی احراز هویت در بایننس

این را در نظر داشته باشید که تصاویر بایستی پشت و رو باشند؛ همچنین کل اطلاعات می بایست واضح و خوانا باشد. پس از بارگذاری، گزینه “Continue” را انتخاب کنید.

9) پس از آپلود عکس مشخصات، می بایست از خودتان عکسی سلفی بگیرید.

نحوه احراز هویت در بایننس

نکته مهم : در زمان گرفتن عکس، نباید از عینک یا کلاه استفاده کنید؛ به صورت کلی در تصویر، صورت باید واضح باشد و از عکس از زاویه روبرو گرفته شده باشد. همین طور محیطی که در آن عکس گرفته می شود، باید نور مناسبی داشته باشد. پس از تهیه عکسی که شرایط مورد نظر را داشته باشد، آن را در قسمت مورد نظر بارگزاری نمایید و سپس گزینه “Upload” را انتخاب کنید؛

احراز هویت بایننس برای ایرانیان

چنانچه از لپ‌ تاپ یا کامپیوتر استفاده نمی‌ کنید، می‌ توانید گزینه “Can’t use PC” را انتخاب کنید تا ادامه مراحل در اپلیکیشن بایننس انجام شود. به منظور ادامه مراحل بایستی QR code را با استفاده از برنامه بایننس اسکن نمایید تا مرحله احراز هویت چهره تکمیل گردد.

اگر سیستم عامل های دسکتاپ ندارید، حتما در ادامه همراه سایت احراز باشید تا آموزش احراز هویت در بایننس را در گوشی هم خدمت شما آموزش دهیم و در این مسیر از اپلیکیشن بایننس استفاده می کنیم؛

10) مراحل احراز هویت در بایننس اینجا به اتمام رسیده است و در ادامه بایستی صبر کنید تا تیم بایننس، اطلاعات ارسالی شما را بررسی کرده و نتیجه آن را خدمت شما اعلام نماید؛ در نظر داشته باشید که در صورت پذیرش اطلاعات شما، ایمیلی با عنوان وریفای شدن حساب بایننس برای شما ارسال خواهد شد و اگر هم مشکلی در ارسال اطلاعات و یا بارگزاری اطلاعات مورد نظر وجود داشته باشد، از همین طریق به اطلاع شما خواهد رسید.

نکته مهم : همان طور که پیش تر هم گفتیم، احراز هویت شما در این مرحله به اتمام رسیده است و الزاما احتیاجی نیست مراحل احراز هویت پیشرفته را انجام دهید، ولی چنانچه خارج از ایران هستید و موقعیت مکانی شما برای احراز هویت مناسب است، مراحل احراز هویت پیشرفته بایننس را هم اینجا آورده ایم تا شما بتوانید در صورت نیاز از آن استفاده کنید؛

مراحل احراز هویت سطح پیشرفته بایننس

به منظور این که برای احراز هویت در سطح پیشرفته صرافی بایننس اقدام کنید، باید آدرس و موقعیت مکانی دقیق شما مورد بررسی قرار گیرد و این بدین معنی است که در این مسیر به اطلاعاتی مثل کد پستی، شهر خیابان محل سکونت احتیاج خواهند داشت و پس از ارائه این اطلاعات توسط شما، باید منتظر بمانید تا تمامی اطلاعات توسط تیم بایننس مورد بررسی و تایید قرار گیرد تا محدودیت های این سطح از احراز هویت برای شما برداشته شود.

در نظر داشته باشید که سطح پیشرفته، برای افرادی مناسب است که در محل مورد زندگی می کنند، لذا انجام این مرحله برای کاربران ایرانی امکانپذیر نیست ولی آموزش آن را در این قسمت آورده ایم تا در صورت نیاز، بتوانید این کار را انجام دهید؛

1) نخست گزینه “Verify Now” را انتخاب کنید تا وارد مراحل احراز هویت پیشرفته شوید؛

حل مشکل احراز هویت بایننس

2) در این مرحله باید آدرس ایمیل خود را وارد نمایید و سپس گزینه “Continue” را انتخاب فرمایید؛

وریفای حساب بایننس

3) در این مرحله می بایست برای ارسال عکس اقدام کنید تا ثابت شود شما واقعا در این محل زندگی می کنید و آدرس متعلق به شخص شماست. به عنوان مثال قادرید عکس از حساب بانکی خود بفرستید یا از قبض‌ های برق و گاز استفاده نمایید. در ادامه عکس را آپلود نمایید و چنانچه مراحل به صورت درست انجام شده باشد، باید گزینه “Cofirm” را کلیک فرمایید؛

خدمات احراز هویت صرافی بایننس

4) پس از تایید اطلاعات خود، به صفحه “Personal Verification” انتقال داده خواهید شد تا وضعیت تایید بایننس برایتان به نمایش درآید. صبر کنید تا بایننس اطلاعات شما را مورد بررسی قرار دهد و در صورت نبود مشکل، تایید گردد؛

آموزش احراز هویت در صرافی بایننس

مدارک مورد نیاز برای احراز هویت در بایننس

تیم احراز با استفاده از اطلاعاتی که از شخص خودتان دریافت می کنیم، یک اکانت احراز هویت شده در بایننس ایجاد کرده و به شما تحویل می دهیم و شما نیاز به انجام هیچ گونه اقدام دیگری نخواهید داشت.


در صورتی که تمایل دارید از خدمات متنوع و جذاب صرافی های خارجی مثل بایننس، کوین بیس، کوینکس، هات بیت و … بدون محدودیت و ترس از مسدودی حساب استفاده کنید ولی قادر به احراز هویت مستقیم از ایران نیستید، میتوانید از طریق لینک زیر فرآیند احراز هویت خود را پیگیری کنید؛

ثبت سفارش احراز هویتاحراز هویت در صرافی بایننس


برای این کار شما باید مدارک زیر در راستای وریفای حساب کاربری بایننس خود برای ما ارسال فرمایید:

1) عکس پاسپورتی عکس (4*3 پرسنلی)

2) یک عکس سلفی با کیفیت بالا

3) یک ایمیل جدید به همراه پسورد آن

4) یک پسورد پیشنهادی برای افتتاح اکانت صرافی بایننس

5) در انتها بین 48 تا 72 ساعت کاری، اکانت وریفای شده بایننس شما با اطلاعات شخصیتان تحویل شما خواهد شد.


نتیجه گیری و کلام پایانی

حال پاسخ این سوال که چگونه در بایننس احراز هویت کنیم را گرفتید؛ در اموزش احراز هویت در صرافی بایننس به نکات مهمی اشاره کردیم تا بتوانید با مرور آن ها به سادگی برای احراز هویت کامل بایننس اقدام کنید. نکته مهم این که وریفای حساب کاربری بایننس به کمک iD کارت و یا پاسپورت کشورهای مجاز و همچنین کشورهایی که در بایننس هیچ مشکلی ندارند انجام می پذیرد و پس از احراز هویت توسط تیم احراز، به سادگی می توانند بدون سقف محدودیتی فعالیت های تجاری و معاملاتی خود را انجام دهید.

این را هم باید در نظر داشته باشید که حتما پیش از احراز هویت و ورود به حساب کاربری بایننس خود، این مطلب را هم در کنار صفحه احراز هویت بایننس باز کنید تا بتوانید مرحله به مرحله با این مطلب، فرآیند احراز هویت برای بایننس را به اتمام برسانید؛ در این آموزش طریقه احراز هویت برای ایرانیان را آموزش دادیم که البته دیگر افرادی که در معرض محدودیت‌ هایی مثل تحریم و موار اینچنینی نیستند نیز می‌ توانند از این روش بهره ببرند.

رفع مشکل احراز هویت بایننس با مراحلی که توضیح داده ایم، امکان پذیر است و اگر امکان بارگزاری تصاویر و مدارک مورد نیاز برای احراز هویت در بایننس از داخل ایران را ندارید، از طریق خدماتی که تیم احراز در زمینه احراز هویت binance ارائه می دهد استفاده کنید و به سادگی این کار را بدین وسیله انجام دهید تا بدون هیچ نگرانی و مشکلی، حساب کاربری بایننس وریفای شده خود را از تیم احراز تحویل بگیرید و در صورت بروز مشکل نیز، از طریق تیم پشتیبان احراز، برای رفع مشکل احتمالی اقدام کنید.

این را هم در نظر داشته باشید که کلیه خدماتی که تیم احراز در زمینه احراز هویت در سایت هایی که به ایرانیان اجازه احراز نمی دهند، ارائه می کند، دارای پشتیبانی فعال می باشد تا شما اگر با مشکلات احتمالی پس از تحویل اکانت وریفای شده بایننس مواجه شدید، سریعا مشکل مورد نظر برطرف گردد تا بدون مشکل و محدودیت، بتوانید از خدمات متنوع بزرگ ترین صرافی دنیا یعنی بایننس با خیالی آسوده و بدون ترس از بلاک شدن استفاده نمایید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *