اجباری شدن احراز هویت در بایننس رفته رفته در مقاطع زمانی گوناگون و برای موارد مختلف شامل حال تمامی کاربران قبلی و کل کاربران جدید می شود و این بار احراز هویت آدرس محل سکونت که اگر در حال حاضر کاربر بایننس هستید، پیش تر اعلام کرده اید و یا اگر قصد افتتاح حساب کاربری جدید در بایننس را دارید، باید وارد کنید، چندی پیش اجباری شد و تمامی کاربران ملزم هستند که آدرسی که برای خود در فرآیند وریفای کردن حساب کاربری وارد می کنند را با روش هایی احراز هویت کنند؛ حال در این مطلب تصمیم داریم در مورد اجباری شدن تایید آدرس در احراز هویت در بایننس برای آدرس محل سکونت، روش های احراز هویت و راهکاری که به وسیله آن می توانید از ایران به صورت مستقیم حساب کاربری بایننس خود را دریافت کنید، صحبت کنیم؛ پس به هیچ عنوان این مطلب احراز را از دست ندهید.

اجباری شدن تایید آدرس در احراز هویت بایننس

بایننس بزرگترین صرافی دیجیتالی جهان از نظر حجم معملات می باشد و برای بسیاری از کاربران، این صرافی تنها مکان امن با قابلیت های متنوع برای ترید انواع ارزهای دیجیتال به حساب می آید و تعداد زیادی از کاربران ایرانی نیز در این صرافی حساب کاربری دارند و یا دوست دارند در این صرافی برای افتتاح اکانت اقدام نمایند، ولی همه افراد بایستی پس از این در نظر داشته باشند که احراز هویت در صرافی بایننس برای آدرس محل سکونت شما نیز اجباری شده است و زمانی که قصد احراز هویت این صرافی را دارید، فیلدهای مربوطه به این موضوع را نیز بایستی دقیق و کامل پر کنید، وگرنه احراز هویت حساب کاربری شما در صرافی بایننس با موفقیت به اتمام نمی رسد.


پیشنهاد مطالعه : کارمزد انتقال بیت کوین در بایننس چقدر است؟


لذا در مسیر احراز هویت صرافی بایننس، شما پس از این که آدرس و مشخصات محل سکونت خود را وارد کردید و روی گزینه Continue کلیک کردید، بایستی مدرک احراز محل سکونت خود را نیز آپلود نمایید، چرا که چندی پیش این مورد هم در صرافی بایننس اجباری شده است و برای فعالیت در این صرافی بین المللی نیاز خواهید داشت که آدرس خود را در این صرافی، احراز هویت کنید؛ در نظر داشته باشید که این مدرک می تواند صورت حساب (فیش) بانکی، قبض آب و برق و یا برگه رسیدهای مالیاتی شما باشد که  اسم و آدرس شما در آن درج شده است و در حقیقت تایید می کند که شخص حقیقی مورد نظر (شما) در این آدرس سکونت دارید و بدین وسیله امکان وریفیکیشن بایننس برای شما فراهم می شود. پس از آپلود مدرک خواسته شده، صبور باشد تا درخواست شما به وسیله بایننس مورد بررسی قرار گیرد و نتیجه آن به شما اعلام گردد.

امروزه با توجه به محدودیت های بیشتر در سایت بایننس و سایر صرافی های دیجیتالی، ارائه قبض هم برای برخی از کشورها الزامی شده است. البته اگر قصد دارید در عرضه های اولیه شرکت نمایید، ارائه قبض در بایننس برای شما الزامی است. البته صرافی بایننس به کاربران خود توصیه کرده است که هرچه سریع‌ تر احراز هویت آدرس محل سکونت خود را تکمیل نمایند تا از تاخیر در روند تایید و محدودیت دسترسی آن‌ ها جلوگیری گردد؛ همچنین در فرآیند احراز هویت کاربران جدید نیز، این مورد (احراز هویت آدرس محل سکونت) اجباری شده است و کاربران ملزم به این هستند که به وسیله روش هایی که پیش تر خدمت شما معرفی کردیم مثل قبض آب و برق، اضافه کردن رسیدهای مالیاتی و … که بایستی در آن ها اسم و آدرس شما دقیق و واضح ذکر شده باشد.

صرافی بایننس به منظور افزایش امنیت کاربران و ایجاد فضایی امن برای معاملات ارزهای دیجیتال، همواره سعی دارد تا تغییراتی در پلتفرم خود به وجود آورد. همچنین بایننس اعلام کرد که این حرکت برای مبارزه با پولشویی و مبارزه با جرایم مالی انجام می شود. در انتها هم باید به این موضوع اشاره داشت که اقدام این صرافی برای کشورهایی که تحریم‌ هستند، مشکل‌ سازتر می شود و از آنجا که کاربران ساکن ایران قادر نیستند در صرافی بایننس احراز هویت محل سکونت را انجام دهند، دیگر قادر به معامله در این صرافی نخواهند بود ولی آیا این پایان کار تمامی کاربران ایرانی در صرافی بایننس است؟ قطعا خیر!

برای احراز هویت در اکثر سایت ها و صرافی های خارجی، همواره راهکارهایی وجود دارد، چرا که اگر این کار به وسیله افرادی که خارج از کشور (کشورهایی که در لیست تحریم نیستند) حضور داشته باشند انجام شود، مشکلی پیش نخواهد آمد و حساب کاربری به سادگی و در زمان مقرر تایید خواهد شد؛ در این خصوص نیز اگر شما به طرقی بتوانید به وسیله افراد و کارشناسانی که در این حوزه فعالیت می کنند و در خارج از کشور هم قرار دارند این کار را انجام دهید، مطمئنا قادرید مثل سایر افراد در دیگر نقاط دنیا فرآیند احراز هویت بایننس را به سادگی انجام دهید ولی اگر بخواهید از ایران این کار را به تنهایی انجام دهید، این امکان وجود ندارد!


پیشنهاد مطالعه : رفع مسدودی حساب بایننس


لذا ما در تیم احراز خدماتی در این خصوص ارائه کرده ایم تا فرآیند احراز هویت را برای افرادی که در صرافی بایننس حضور داشته اند و حساب آن ها در حال حاضر به دلیل عدم احراز هویت محل سکونت با محدودیت همراه شده است به سادگی و به وسیله کارشناسانی که در خارج از کشور با تیم ما همکاری می کنند انجام دهیم و یا اگر کاربران جدیدی قصد افتتاح حساب کاربری در صرافی بایننس را دارند، بدین وسیله بتوانند احراز هویت صرافی بایننس را به صورت کامل به وسیله کارشناسان ما انجام دهند تا احراز هویت آن ها با موفقیت همراه شود.

در نظر داشته باشید که تمامی مراحل احراز هویت صرافی بایننس توسط کارشناسان باتجربه احراز و با همکاری شخص شما قابل انجام است و تا جایی که امکان دارد، مراحل ثبت نام و احراز هویت حساب کاربری بایننس با مشخصات شما تکمیل می شود و تمامی نکات مهم برای احراز هویت مثل یکسان بودن آی پی ورود با آدرس محل سکونت و … به وسیله تیم ما تمام رعایت می شود تا هیچ گونه شک یا ابهامی در خصوص با هویت شما برای صرافی بایننس باقی نماند و شما بتوانید بدون محدودیت، ترس از مسدودی حساب و بلوکه شدن دارایی های دیجیتال خود، در بزرگ ترین و معتبرترین صرافی دنیا حساب کاربری داشته باشید، پس اگر دوست دارید از این خدمت تیم احراز برای خود استفاده کنید و یا در مورد آن اطلاعات بیشتری کسب کنید، می توانید با تیم احراز ارتباط برقرار کنید.

چطور با تیم احراز ارتباط برقرار کنیم؟

بدین منظور که بتوانید این سرویس را از ما دریافت کنید و وریفای کردن آدرس محل سکونت خود در بایننس را به ما بسپارید، می توانید با تیم پشتیبانی احراز با شماره 02128422660 تماس بگیرید و یا از طریق کلیک بر روی تصویر زیر، در واتساپ به پشتیبانی پیام دهید تا در اسرع وقت به درخواست و یا سوال شما رسیدگی شود؛


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *