اخیرا خبری منتشر شد و نشان از این می داد که در حال حاضر کارمزد انتقال بیت کوین در بایننس صفر شده است و پس از بررسی ها مشخص شد که این موضوع حقیقت دارد و در حال حاضر می توانید برای خرید و فروش بیت کوین در این صرافی معتبر اقدام کنید و بدون هیچ گونه هزینه ای، به خرید و فروش بیت کوین در بزرگ ترین صرافی دنیا بپردازید. حال این که دلیل صفر شدن کارمزد انتقال بیت کوین در بایننس چیست، صفر شدن کارمزد خرید و فروش بیت کوین در بایننس برای چه دسته از معامله گرانی خوب است و … را در این مطلب برای شما عزیزان توضیح داده ایم، پس همه چیز درباره کارمزد انتقال بیت کوین در صرافی بایننس را اینجا یاد بگیرید؛

کارمزد انتقال بیت کوین در بایننس

در حال حاضر صرافی بایننس بزرگترین پلتفرم معاملاتی در دنیای رمزارزها به حساب می آید که می تواند هر ثانیه بیش از 1،400،000 تراکنش را انجام دهد و حجم روزانه معاملات در آن بیش از 2 میلیارد دلار می باشد! لذا با توجه به حجم بالای معاملاتی در این صرافی، یکی از روش های درآمدزایی بایننس دریافت کارمزد از معامله گران به شمار می رود؛ از طرفی در صرافی بایننس، برای هر پلتفرم معاملاتی کارمزد خاصی در نظر گرفته شده است و همچنین میزان کارمزدی که می پردازید، به حجم مبلغی وابسته است که در صرافی بایننس با آن برای انجام معامله اقدام می کنید.


پیشنهاد مطالعه : آموزش صفر تا صد کار با صرافی بایننس


ولی در حال حاضر امکانی فراهم آمده است تا معامله گران بتوانند بدون کارمزد برای خرید و فروش بیت کوین از طریق صرافی بین المللی بایننس اقدام نمایند. لذا کارمزد تراکنش در شبکه بیت کوین به کم ترین سطح خود در دهه اخیر رسید و صفر شد. علاوه بر فناوری‌ های جدیدی مثل شبکه لایتنینگ، بچینگ و رفتار ماینرها، کارشناسان بر این باورند که عامل اصلی دیگری هم در این موضوع دخالت داشته است که در ادامه در مورد کارمزد انتقال بیت کوین در بایننس و چرایی صفر شدن آن در صرافی بایننس بیشتر صحبت کرده ایم؛

کارمزد خرید و فروش بیت کوین در بایننس چقدر است؟

صرافی پیشروی دنیای رمزارزها، بایننس با ورود به پنجمین سالگرد خود اعلام کرده است که کارمزد معاملاتی برای طیف گسترده ای از جفت‌ های معاملاتی بیت‌ کوین را حذف کرده است. جالب است بدانید که هدف بایننس از این برنامه معرفی خود به‌ عنوان رهبر جهانی در قیمت‌ گذاری رمزارزها بوده است، به خصوص از آن جا که مدت طولانی بعضی از کم ترین کارمزدهای معاملاتی را در این صنعت حفظ کرده است.

صرافی بایننس کارمزد معاملاتی صفر را برای مجموع 13 جفت معاملات لحظه‌ ای بیت‌کوین اعلام کرد و تریدرها از هشت جولای برای جفت‌ های بیت‌ کوین اعلام شده، به هیچ وجه کارمزد معاملاتی پرداخت نمی کنند! بر اساس بیانیه مطبوعاتی، بایننس اطلاعاتی در خصوص با زمان ادامه معاملات بدون کارمزد نداده است. این صرافی بیان کرده است که برنامه معاملات نقدی رایگان بیت‌ کوین تا اطلاع ثانوی در دستور کار قرار خواهد گرفت و این بدین معنی است که تریدرها بعد از دو هفته از جشن‌ سالگرد، از کارمزد معاملاتی جدید برخوردار می شوند.

مقدار کارمزد چه تاثیری در تراکنش‌ ها خواهد گذاشت؟

در حال حاضر بسیاری از افراد تمایل به ایجاد تراکنش در بیت کوین دارند و محبوبیت آن رفته رفته در حال بیشتر شدن است. از طرفی بیت کوین ظرفیت محدودی دارد، لذا نهایی‌ سازی کل تراکنش‌ ها قابل انجام نیست و می بایست برای اولویت‌ بندی آن ها سیستمی در نظر گرفت. ماینرها، از کارمزد شبکه بیت کوین به عنوان راهی برای اولویت‌ بندی تراکنش‌ ها استفاده می نمایند. کاربران برای ایجاد هر تراکنش مقداری کارمزد مشخص می کنند. لذا تراکنش‌ هایی که کارمزد بالایی برای آن ها مشخص شده است، اولویت بیشتری دارند و زودتر تایید خواهند شد. در مقابل، تراکنش‌ هایی که کارمزد اندکی دارند، در اولویت آخر قرار خواهند گرفت.


پیشنهاد مطالعه : همه چیز درباره صرافی بایننس


لذا ممکن است که تراکنش شما به دلیل کارمزد کم هیچ‌ وقت تایید نشود! ولی در حال حاضر این موضوع در صرافی بایننس برای ارز بیت کوین صدق نمی کند، چرا که با صفر شدن کارمزد صرافی بایننس برای بیت کوین، تمامی سفارشات به صورت زمانی اولویت بندی می شوند و هیچ گونه اولویت خاص دیگری برای تراکنش ها در نظر گرفته نمی شود و شما به سادگی می توانند از طریق صرافی بایننس به معامله ارز بیت کوین بدون کارمزد بپردازید و پول به مراتب بیشتری به دست آورید و کارمزدی نیز پرداخت نکنید.

چطور در صرافی بایننس حساب کاربری ایجاد کنیم؟

همان طور که احتمالا می دانید، صرافی بایننس یکی از معتبرترین و بزرگ ترین صرافی های دنیاست که همواره جزو بهترین ها بوده و حجم معاملات در آن بسیار بالاست و به صورت روزانه بسیاری از معامله گران از سراسر دنیا از طریق این پلتفرم امن برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال مورد نظر خود اقدام می نمایند و همواره سطح رضایت جهانی از این صرافی بسیار بالاست. از طرفی با توجه به صفر شدن کارمزد انتقال و خرید و فروش بیت کوین در صرافی بایننس، بسیاری از کاربران و به خصوص تریدرها به دنبال این هستند که از این صرافی برای انجام معاملات دیجیتالی خود به خصوص تراکنش های ارز بیت کوین استفاده کنند ولی امکان این امر به صورت مستقیم از ایران به دلیل تحریم ها، وجود ندارد!

اما این بدین معنی است که کاربران ایرانی نمی توانند در صرافی بایننس حساب باز کنند، فعالیت کنند و از این فرصت مناسب برای معامله بیت کوین بدون کارمزد استفاده کنند؟ خیر؛ این طور نیست، چرا که معامله گران ایرانی می توانند با استفاده از اکانت هایی که وریفای (احراز هویت) آن ها از طریق افرادی در خارج از کشور انجام می شود، حساب کاربری فعال داشته باشند و از آن به سادگی و بدون محدودیت مثل کاربران سایر نقاط جهان استفاده کنند، بنابراین اگر آشنا، دوست و یا فامیلی در خارج از کشور (کشورهایی که در لیست تحریم صرافی بایننس قرار ندارند) دارید، می توانید از طریق آن ها حساب کاربری خود را وریفای کرده و کار خود را در این صرافی آغاز کنید.

از طرفی چنانچه آشنا و یا دوستی در خارج از کشور ندارید و نمی توانید از این طریق اقدام کنید، هیچ اشکالی ندارد چرا که تیم احراز خدماتی را در این خصوص ارائه می کند تا به افرادی مثل شما کمک کند تا حساب کاربری بایننس خود را وریفای کنید و از خدمات صرافی بین المللی و بزرگ بایننس بدون محدودیت بهره مند شوید. این خدمات به صورتی ارائه می گردد تا در کم تر از 3 روز کاری، کار مربوط به احراز هویت اکانت شما در بایننس به اتمام برسد و حساب کاربری بدون مشکل و کاملا ایمن در اختیار شما قرار گیرد.

در نظر داشته باشید که پس از تحویل اکانت صرافی وریفای شده بایننس به شما، می توانید رمز عبور به حساب کاربری را که روی ایمیل شما سوار است را تغییر دهید تا این تنها شما باشید که رمز عبور به حساب کاربری خود را دارید و بدین وسیل امنیت اکانت بایننس شما حفظ خواهد شد و از طرفی تیم پشتیبانی احراز هم همواره در کنار شما خواهد بود تا در صورت بروز هر گونه مشکل و یا ابهامی، شما را راهنمایی کنند و حساب کاربری شما را بدون مشکل تقدیم شما کنند.

در نظر داشته باشید که تمامی مراحل احراز هویت با مشخصات کاربری شما انجام می شود و تنها بخش هایی از فرآیند احراز هویت، به دلیل محدودیت ایرانی بودن، تغییر پیدا می کند تا صرافی به اکانت شما مشکوک نشود (مثل اسم، فامیلی، عکس و …) اما تمامی این مدارک توسط صرافی قابل پیگیری است و در صورت پیگیری صرافی بایننس نیز شما به عنوان کاربر معمولی تایید خواهید شد و اکانت شما فعال باقی خواهد ماند.


در صورتی که تمایل دارید از خدمات متنوع و جذاب صرافی های خارجی مثل بایننس، کوین بیس، کوینکس، بیترکس و … بدون محدودیت و ترس از مسدودی حساب استفاده کنید ولی قادر به احراز هویت مستقیم از ایران نیستید، میتوانید از طریق لینک زیر فرآیند احراز هویت خود را پیگیری کنید؛

ثبت سفارش احراز هویتاحراز هویت در صرافی بایننس


پس اگر می خواهید حساب کاربری وریفای شده بایننس داشته باشید، از خدمات بزرگ ترین و معتبرترین صرافی جهان استفاده کنید، از امکان معامله ارز بیت کوین بدون پرداخت کارمزد بهره مند شوید و … می توانید از طریق لینک بالا اطلاعات خود را در زمینه اکانت های وریفای شده افزایش دهید و برای ثبت سفارش اکانت وریفای شده و تضمینی بایننس اقدام نمایید تا کارشناسان ما با شما ارتباط بگیرند و مراحل را در کنار هم آغاز و به پایان برسانیم تا اکانت بایننسی بدون محدودیت، ترس از بلاک شدن و مسدودی دارایی های دیجیتال را به شما تحویل دهیم و در ادامه نیز همراه شما باشیم تا رفته رفته کار با این پلتفرم معاملاتی را یاد بگیرید.


نتیجه گیری و کلام پایانی

انتقال بیت کوین از آدرسی به آدرس دیگر در شبکه از کارمزد شبکه بیت کوین برخوردار است و چنانچه شما جزو آن دسته از کاربران هستید که به عنوان تریدر در بازار رمزارزها فعالیت می کنید، نوسانگیری بیت کوین را انجام می دهید و معاملات پشت سر هم انجام می دهید، کارمزد صفر بایننس برای بیت کوین در حال حاضر می تواند برای شما بهترین خبر ممکن به حساب آید، چرا که بدون صرف کارمزدهای گزاف شبکه بیت کوین می توانید از طریق پلتفرم امن بایننس برای خرید و فروش محبوب ترین و بزرگ ترین ارز دیجیتال دنیا یعنی بیت کوین اقدام کنید و هیچ گونه کارمزدی نیز پرداخت نکنید! دیگر چه می خواهید!؟

همچنین اگر دوست دارید در مورد رفع مسدودی حساب بایننس نیز مطالب جالبی را یاد بگیرید، همین الان اینجا کلیک کنید.

در این مطلب ما در مورد کارمزد انتقال بیت کوین در بایننس و صفر شدن آن که اخیرا در دستور کار صرافی معتبر بایننس قرار گرفته است، صحبت کردیم و امیدواریم از این مقاله استفاده کرده باشید؛ هر گونه ابهامی در مورد استفاده از صرافی بایننس و احراز هویت در آن داشتید، در بخش دیدگاه ها بنویسید تا کارشناسان احراز سریعا به شما پاسخ دهند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *