دیتاسنتر Leaseweb یکی از مراکز داده های معتبر هلند به حساب می آید که کاربران بسیار زیادی از سراسر دنیا و به خصوص ایران دارد و سرورهای آن در کشورهای زیادی پخش شده است؛ در واقع لیزوب در چندین کشور مثل هلند، آمریکا، آلمان، سنگاپور، چین، استرالیا و … دیتا سنتر دارد، ولی دیتا سنتر اصلی این شرکت در کشور هلند قرار دارد و بیشترین تعداد سرور هم از نظر کیفیت و قدرت در هلند موجود می باشد. در این مقاله ما صفر تا 100 دیتاسنتر Leaseweb و نحوه افتتاح حساب و استفاده از خدمات آن را به زبان ساده به شما آموزش داده ایم، پس تا انتها با احراز همراه بمانید.

دیتاسنتر Leaseweb

همان طور که می دانید، دیتاسنتر تسهیلاتی است که با استفاده کردن یک شبکه پیچیده، محاسبات و همین‌ طور زیرساخت ذخیره‌ سازی، امکان دسترسی مشترک به نرم افزارها و داده‌ ها را فراهم می سازد. دیگر استانداردهای صنعتی در راستای کمک کردن به طراحی، ساخت و همچنین نگهداری تأسیسات و زیرساخت‌ های دیتاسنتر وجود دارد تا مطمئن شویم که همه داده‌ ها نه تنها از امنیت بالایی برخوردار باشند، بلکه در دسترس هم قرار داشته باشند. دیتاسنتر لیزوب یکی از آن دیتاسنتر‌هایی است که محبوبیت بسیار بالایی دارد و در سرتاسر جهان بیش از 25 مرکز داده دارد. Leaseweb در بعضی کشور‌ها مثل هلند، آمریکا و همین‌طور آلمان مرکز دارد.


پربازدیدترین : بهترین دیتاسنترهای جهان


این دیتاسنتر یکی از انواع بسیار محبوب محسوب می شود که خدمات گوناگون و بسیاری مثل میزبانی و کولوکیشن را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. لذا اشخاصی که انتخاب آن‌ ها سرور مجازی آلمان و همچنین سرور مجازی هلند است، می توانند از دیتاسنتر لیزوب خدمات مختلفی دریافت نمایند.

ویژگی‌ های بارز دیتاسنتر Leaseweb

  • دارای شبکه جهانی
  • دارای مراکز داده پیشرفته
  • ۹۹۹۹ درصد تضمین به موقع
  • برخورداری از حفاظت فایروال
  • ارائه دهنده  دیگر خدمات میزبانی با تجربه
  • دارای پشتیبانی فنی به صورت ۲۴ ساعته در 7 روز هفته
  • ارائه دهنده سایر خدمات میزبانی قابل اطمینان و همین طور ایمن
  • توانایی دانلود سایر بسته‌ های نرم‌ افزاری از درون شبکه با سرعت خیلی بالا
  • توانایی نصب سیستم عامل‌ های ویندوز سرور ۲۰۱۲، ۲۰۱۶، ۲۰۱۹ و ویندوز ۱۰

دلایل انتخاب دیتاسنتر لیزوب برای استفاده

مراکز داده پیشرفته Leaseweb به منظور تضمین عملکرد و همچنین در دسترس بودن قدرتمند و اصولی آخرین فناوری را استفاده کرده اند.‌ شایان ذکر است که در مراکز داده بیش از یک سطح افزونگی در نظر گرفته شده است تا بتوانید از عملکرد مداوم بالا، مثل اجزای اضافی و همین طور چندین مسیر فعال به منظور خنک‌ سازی و توزیع کردن نیرو، اطمینان داشته باشید.

چنانچه هر یک از دیتاسنترها با قطعی برق روبرو شود، ژنراتورهای پشتیبان اضطراری آماده خواهد بود تا جهت حفظ تداوم خدمات اقدامات مورد نیاز را در دستور کار قرار دهد. از طرفی مراکز داده لیزوب ایمنی بسیار بالایی دارند و زمانی که نوبت به داده‌ های حساس شرکت ها و اشخاص می رسد، امکان ریسک کردن وجود ندارد. لذا رویکردی بسیار دقیق بر اساس آخرین سیاست‌ های امنیتی و همین طور دستورالعمل‌ های اجرایی، در نظر گرفته شده است تا مطمئن باشند که تمام داده‌ های خصوصی شما خصوصی باقی بماند و در نهایت ایمنی از آن ها نگهداری به عمل آید.


پربازدیدترین : دیتاسنتر iWeb از صفر تا 100


25 مرکز داده پیشرفته لیزوب در حال ارائه دادن تنها یک معماری شبکه جهانی می باشند که زیرساخت کاملا قابل اعتماد و بسیار ایمن را برای کسب و کار اینترنتی و آنلاین در اختیارتان قرار می دهد. البته این را هم باید گفت که شبکه اضافی لیزوب به مهم ترین مبادلات اینترنتی دنیا وصل شده و دسترسی بسیار سریع به وب‌ سایت و همچنین عملکرد عالی را تضمین خواهد کرد.

در واقع این مرکز داده قادر است حداکثر 10 ترابایت در ثانیه ظرفیت پهنای باند، همراه با آپتایم شبکه اصلی 99 و 999 درصد در اختیارتان قرار دهد و شخص شما قادرید کاملا منعطف سرعت رشد را اندازه‌ گیری نمایید.‌ دیگر روش های میزبانی آماده ترکیبی این دیتاسنتر یعنی دیتاسنتر لیزوب، شامل دیگر سرورهای اختصاصی، فضای ابری خصوصی و البته ابر عمومی، مکانیابی، CDN یا همان شبکه تحویل محتوا و همچنین خدمات امنیت سایبری می شود.

مهم ترین کاربردهای دیتاسنتر لیزوب

در حقیقت کاربرد سرور لیزوب برای دیگر سرورهای وب، مخازن کد، دیگر بانک های اطلاعاتی کوچک؛ نرم افزارهایی که تحت وب وبلاگ‌ ها هستند، انجمن‌ ها و تجارت الکترونیکی می باشد. همچنین باید گفت که این دیتاسنتر بعضی پنل‌ های کنترل‌ کننده حرفه‌ ای سرور مثل Cpanel / WHM ،Plesk و DirectAdmin را هم در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

اطلاعاتی درباره بیش از 37 هزار شرکت رسیده است که از لیزوب استفاده می کنند؛ شرکت‌ هایی که از لیزوب استفاده می‌ کنند، به صورت معمول در آمریکا و در صنعت خرده فروشی فعالیت دارند. لیزوب معمولا به وسیله شرکت‌ هایی با 1-10 کارمند و 1 میلیون تا 10 میلیون دلار درآمد مورد استفاده قرار می گیرد. لیزوب شرکت ها را قادر می سازد تا از طریق گستره جامع روش های میزبانی ابری جهانی، به دنیای بزرگ‌ تری دست پیدا کنند. (همه چیز درباره دیتاسنتر SoftLayer IBM را در این مطلب به زبان ساده یاد بگیرید)

لیزوب با بیش از 20 سال تجربه، 80 هزار سرور تحت مدیریت و مجموعه‌ ای از 17500 مشتری در سرتاسر دنیا، از SMB ها گرفته تا شرکت‌ های متوسط ​​​​در اینترنت و مشاغل فناوری اطلاعات، کار می کند. این شرکت، تجربه و تخصص مورد نیاز برای اتصال مشتریان به روش هایی را دارد که با زیرساخت منحصر به فرد آن‌ ها مطابقت دارد و با این وجود به آن ها کمک می‌ کند تا به هدف های تجاری خود دست پیدا کنند.

امنیت دیتاسنتر Leaseweb چگونه است؟

مجموعه‌ ای از روش های امنیت سایبری لیزوب شامل انواع خدماتی می شود که به منظور برطرف کردن تمامی نیازهای شرکت و سازمان شما طراحی شده‌ اند. در حقیقت شما را یاری می دهد تا یکی از بهترین روش ها را برای هر نوع تهدید امنیت سایبری انتخاب کرده و به کار ببندید.

پشتیبانی از مشتریان در لیزوب چگونه است؟

دیتاسنتر Leaseweb‌‌ ارائه دهنده پشتیبانی فنی 24 ساعته آن هم در 7 روز هفته می باشد و این کار را از طریق تلفن همراه، ایمیل و گفتگوی زنده انجام می‌ دهد. در نظر داشته باشید که تایم پاسخگویی شرکت برای دیگر درخواست‌ های پشتیبانی نرم افزار‌های سطح بالاتر سریع‌ تر بوده و نکته دیگر این که لیزوب دانش گسترده‌ ای را برای پایگاه‌ های خود عرضه می‌ کند. زمانی که تصمیم به تهیه دیگر خدمات میزبانی گرفتید، نه تنها مهم است که ببینید چگونه متخصصان آن را در بررسی‌ های اصولی خود مورد ارزیابی قرار می دهند.


پربازدیدترین : احراز هویت vultr


به منظور کشف رضایت اشخاص واقعی و سازمان‌ هایی که آن را تهیه می‌ کنند، باید خیلی خوب تحقیق کنید و اطلاعات کسب کنید، از همین روی این سیستم برای ایجاد الگوریتم رضایت مشتری مطابق با رفتار خود اقدام کرده است و دیگر نظرات و همین طور بررسی‌ های مشتریان لیزوب را در طیف وسیعی از سایت‌ ها و همچنین رسانه‌ های اجتماعی گردآوری کرده است. در این شرایط دیگر داده‌ های جمع شده به صورت ساده و آسان عرضه می‌ شود که نشان می دهد چه میزان از اشخاص تجربه خوب و بد با دیتاسنتر لیزوب داشته‌ اند. با داشتن همه این اطلاعات شما می توانید آگاهانه تصمیم گیری کنید و بدین صورت است که در ادامه از انتخابی که کرده اید، پشیمان نخواهید شد.


نتیجه گیری و کلام پایانی

یکی از معتبرترین و فعال ترین دیتاسنترهای کشور هلند، دیتاسنتر لیزوب به حساب می آید که در بعضی کشورهای دیگر نیز مرکز دارد. Leaseweb‌‌ با ارائه دادن سرویس‌ های مختلف مثل میزبانی وب، سرورهای اختصاصی، میزبانی ابری، دیگر خدمات CDN و همین طور مکان‌ یابی، بین اشخاص و شرکت هایی که به این گروه از خدمات نیاز دارند، طرفداران بسیار زیادی برای خود پیدا کرده است.

لیزوب در بیش از یک کشور یعنی هلند، آمریکا، آلمان، سنگاپور، استرالیا و کشور چین نیز مرکز دارد. نکته جالب اینجاست که دیتا سنتر اصلی این شرکت در کشور هلند قرار ددارد و بیشترین تعداد سرور هم از نظر کیفیت و هم از نظر قدرت در این کشور قرار دارد. نکته جالب دیگر این که از همه دیتاسنترهای لیزوب در تمامی لوکیشن‌ ها، سرور عرضه می‌ شود و شخص شما هیچ محدودیتی از نظر انتخاب لوکیشن ندارید!

در این مطلب همانطور که قول داده بودیم، در مورد دیتاسنتر Leaseweb مفصل صحبت کردیم.

همچنین اگر دوست دارید بدانید دیتاسنتر Redstation چیست و چطور کار می کند، همین الان این مطلب را مطالعه فرمایید.

تا به حال از خدمات خدمات ابری Leaseweb و به صورت کلی دیتاسنترها استفاده کرده اید؟ اگر تجربه ای در این خصوص دارید، لطفا با ما و سایر کاربران احراز به اشتراک بگذارید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *