ایرانیان با مشکلاتی مانند مسدودی حساب کاربری، بلاک شدن دارایی ها در صرافی های گوناگون، قفل شدن حساب کاربری به دلیل عدم احراز هویت و … ناآشنا نیستند و همواره با آن دست و پنجه نرم می کنند؛ حال بیایید فرض بگیریم که حساب کاربری شما در صرافی کوینکس مسدود شود؛ در این زمان در اولین گام باید آرامش خود را حفظ کنید و خیلی منطقی به این موضوع نگاه کنید و این آموزش را تحت عنوان رفع مسدودی حساب کوینکس دنبال کنید تا مجددا حساب کاربری شما به حالت عادی بازگردد و هم به دارایی ها و هم به حساب کاربری تان مجددا دسترسی پیدا کنید. لذا چنانچه اکانت صرافی کوکوین شما قفل شده است و با پیام مسدودی حساب خود روبرو شده اید، در این مطلب راهنمای گام به گام رفع مسدودی حساب کوینکس را در اختیارتان قرار داده ایم، پس تا پایان همراه سامانه احراز باشید.

رفع مسدودی حساب کوینکس

بسیاری از کاربران حوزه ارزهای دیجیتال که از ایران به صرافی های خارجی وصل می شوند و از خدمات آن ها استفاده می کنند، متوجه ریسکی که می پذیرند، نیستند! ممکن است حساب کاربری شما به دلیل استفاده غیر قانونی از خدمات صرافی برای همیشه مسدود شود، دارایی هایی که دارید بلوکه شود و دیگر امکان استفاده از اکانت خود را پیدا نکنید، به همین دلیل بهتر است پیش از اقدام به استفاده از این دسته از سرویس ها، اقدامات لازم را انجام دهید تا دیگر نگران نباشید و یا ریسک مواردی که گفتیم را به جان بخرید که به هیچ وجه توصیه نمی شود!


پیشنهاد مطالعه : آموزش فیوچرز کوینکس


مواردی مانند تغییر آی پی، عدم توجه به هشدارهای قبلی، خارج کردن سریع دارایی ها از صرافی و مهم تر از همه، عدم انجام فرآیند احراز هویت در صرافی ها از مهم ترین عوامل مسدودی حساب کاربری به حساب می آیند که باید به آن ها توجه کنید. اگر به هر دلیلی از خدمات صرافی کوینکس استفاده می کنید و هنوز برای احراز هویت حساب کاربری خود اقدام نکرده اید، بهتر است همین الان دست به کار شوید و یا اگر حساب شما در حال حاضر به دلایلی مسدود است، احراز هویت می تواند چاره کار شما باشد و وضعیت حساب کاربری شما را به حالت نرمال برگرداند.

رفع مسدودی حساب coinex چگونه است؟

چند سالی است که کشور ایران به دلیل تحریم های خارجی، امکان استفاده از پلتفرم های معتبر خارجی به صورت مستقیم از ایران را از دست داده است و بدین وسیله، کاربران ایرانی قادر نیستند مثلا از صرافی ها، بروکرها، دیتاسنترها و به صورت کلی سایت های خارجی استفاده کنند و خدمات این چنینی برای کاربران ایرانی مثل یک رویاست، ولی تحریم ها همیشه 100 درصد کارساز نیستند و همواره به دنبال تحریم ها، روش هایی به وجود می آید که بتوان از طریق دیگری از خدمات مختلف خارجی بهره برد که قصد داریم در این بخش به این موضوع بپردازیم.

شما اگر کاربر ایرانی باشید، به وسیله اکانت وریفای شده که پیش از فعالیت شما احراز هویت شده و در اختیارتان قرار می گیرد، می توانید کار خود را در صرافی ها و سایت های خارجی شروع کنید. در واقع قبل از این که حساب کاربری بسازید و با آی پی های مختلف برای لاگین اقدام کنید که صرافی شک کند و یا از vpn های مختلف برای لاگین به حساب خود اقدام کنید، بیاید و احراز هویت حساب کاربری خود را تکمیل کنید تا دیگر در ادامه مجبور نباشید در این خصوص با صرافی به جنگ بپردازید!


پیشنهاد مطالعه : آموزش معامله مارجین در صرافی کوینکس


بنابراین در زمان ثبت نام در صرافی کوینکس، می توانید برای ثبت سفارش احراز هویت حساب کاربری کوینکس در سامانه احراز اقدام کنید، تا بدون هیچ گونه محدودیت، ترس از دست دادن دارایی و یا حتی بسته شده حساب کاربری و بلوکه شدن دارایی های دیجیتال، بتوانید از تمامی خدمات و بازارهای صرافی کوینکس به راحتی استفاده کنید و تمرکز خود را روی خدمات و معاملات خود بگذارید، نه پیدا کردن فیلتر شکن های مختلف که در انتها هم اگر کار کنند، مشکل را موقت حل می کنند و حتی امکان دارد موجبات شک بیشتر صرافی را به این که شما کاربر تحریمی هستید، افزایش دهد!

ولی به صورت کلی نگرانی نیاز نیست، به این خاطر که برای این مشکل هم راه حل وجود دارد. برخی سایت ها هستند که خدماتی را در زمینه بازیابی و رفع مسدودی حساب کاربری ارائه داده اند که تلاش می کنند در این مسیر کاربران ایرانی را همراهی کنند. کار این نوع از سایت ها به شکل تخصصی تنها این است که دریابند رفع مسدودی حساب کاربری در صرافی های خارجی چطور امکانپذیر است و از طریق چه روش هایی می توان برای این کار اقدام کرد. اگر برای رفع مسدودی حساب کوینکس خود اطلاعات کافی ندارید و نمی توانید آن را از حالت بلاک در بیاورید، از کارشناسان سامانه احراز کمک بگیرید تا طی 2 الی 3 روز کاری حساب شما را از حالت مسدودی دربیاورند.


در صورتی که تمایل دارید از خدمات متنوع و جذاب صرافی های خارجی مثل بایننس، کوین بیس، کوینکس، هات بیت و … بدون محدودیت و ترس از مسدودی حساب استفاده کنید ولی قادر به احراز هویت مستقیم از ایران نیستید، میتوانید از طریق لینک زیر فرآیند احراز هویت خود را پیگیری کنید؛

ثبت سفارش احراز هویتاحراز هویت در صرافی کوینکس


حتی چنانچه برای اکانت شما مشکلی ایجاد شود که هیچ کجا و از هیچ طریقی نتوانید آن را پیگیری نمایید، می توانید از بخش پشتیبانی آن ها کمک بگیرید تا مشکلات احتمالی اکانت شما را پیگیری و برطرف کنند؛ لذا اگر در زمان استفاده از صرافی کوینکس با مشکلی روبرو شوید و حساب کاربری شما مسدود شود، می توانید از خدمات سامانه احراز در زمینه رفع مسدودی حساب های کاربری و وریفای حساب کاربری در صرافی های خارجی استفاده کنید. لینک بالا می تواند در این زمینه شما را یاری دهد؛

محدودیت های جدید صرافی کوینکس برای کاربران ایرانی

اخیراً، صرافی کوینکس اعلام کرده است که به دلیل تحریم های اقتصادی، محدودیت های جدیدی برای حساب های کاربری که به ایران مربوط می شوند، اعمال خواهد کرد. این تصمیم موجب بلاک شدن حساب کاربری برای بسیاری از کاربران ایرانی شده است و برای آنها دسترسی به خدمات مالی این صرافی مشکل شده است.

این تصمیم صرافی کوینکس به دنبال افزایش فشارهای اقتصادی بر ایران و همچنین تحریم های اداری آمریکا برای جلوگیری از دسترسی ایرانیان به خدمات مالی است. این محدودیت ها شامل مواردی مانند محدودیت در ترافیک و معاملات مالی می شود و باعث مشکلات و محدودیت های زیادی برای کاربران ایرانی می شود.

رفع مسدودی اکانت کوینکس

با توجه به این تصمیم، بسیاری از کاربران ایرانی اعتراضات خود را نسبت به این تصمیم اعلام کرده اند و خواستار رفع این محدودیت ها شده اند. آنها معتقدند که این اقدام صرافی کوینکس نه تنها مخالفت با حق دسترسی به خدمات مالی برای ایرانیان است، بلکه باعث مشکلات و محدودیت های اقتصادی برای آنها می شود.

به علاوه، این تصمیم ممکن است منجر به افزایش استفاده از راه های غیرقانونی یا غیرمعمول برای دسترسی به خدمات مالی شود که ممکن است تأثیرات منفی برای همه طرف های مرتبط داشته باشد. از طرفی، صرافی کوینکس ادعا می کند که این تصمیم به علت فشارهای قانونی و اقتصادی بوده و از او نیز خارج است.

با این حال، این موضوع به یک مسئله بین المللی تبدیل شده است و نیاز به یافتن یک راه حل منصفانه دارد تا ایرانیان نیز بتوانند به خدمات مالی آنلاین دسترسی داشته باشند.

چه راهکاری برای رفع محدودیت های جدید کوینکس پیشنهاد میشود؟

حساب کوینکس یکی از بزرگترین صرافی های ارز دیجیتال است که به کاربران امکان معامله و مبادله ارزهای دیجیتال را می‌دهد. اما گاهی اوقات به دلیل مشکلات فنی یا عدم رعایت قوانین و مقررات این صرافی، حساب کاربری کاربران مسدود می‌شود یا آن لاک می‌شود. این موضوع می‌تواند برای کاربران بسیار مزاحم و مشکل‌ساز باشد.

اولین گام برای رفع مسدودی یا آن لاک کردن حساب کاربری در صرافی کوینکس، ارتباط با پشتیبانی این صرافی است. کاربران می‌ توانند از طریق تماس تلفنی یا ارسال ایمیل به تیم پشتیبانی، مشکل خود را اعلام کرده و درخواست رفع مسدودی یا آن لاک شدن حساب خود را ثبت کنند. این روش معمولاً به عنوان راه‌ حل اولیه برای رفع مشکلات حساب کاربری مورد استفاده قرار می‌ گیرد، اما اغلب مشکل مسدودی حساب کاربری کاربران ایرانی را برطرف نخواهد کرد!


پیشنهاد مطالعه : احراز هویت در کوینکس


در مواردی که ارتباط با پشتیبانی موثر نبود و مشکل هنوز حل نشد، می‌ توان از راهکارهای دیگری نیز استفاده کرد. از جمله این راهکارها استفاده از خدمات رفع مسدودی حساب های کاربری صرافی کوینکس است که وب سایت های معتبری در ایران این سرویس را به صورت تضمینی در اختیار شما قرار می دهند.

همچنین، برای جلوگیری از وقوع مشکلات آینده و مسدودی حساب کاربری، کاربران باید به دقت قوانین و مقررات صرافی را رعایت کنند و از انجام فعالیت‌ های مشکوک یا غیرقانونی خودداری کنند و در واقع باید حساب کاربری خود را وریفای نمایند تا مشکلات احتمالی در آینده رخ ندهد و شما با خیالی آسوده به معاملات خود بپردازید و دیگر استرس بلاک شدن اکانت خود را نداشته باشید و بدون محدودیت از تمامی خدمات صرافی معتبر کوینکس استفاده نمایید.

در پایان امیدواریم که این مسئله به سرعت حل شود و کاربران ایرانی بتوانند بدون هیچ محدودیتی از خدمات مالی آنلاین استفاده کنند. در این مقاله آموزشی سعی کردیم در مورد رفع مسدودی حساب کوینکس با هم دیگر صحبت کردیم و راهکار قطعی برطرف کردن این مشکل را خدمت شما عزیزان توضیح دادیم.

همچنین اگر دوست دارید درباره احراز هویت در صرافی های خارجی بیشتر یاد بگیرید، همین الان روی این لینک کلیک کنید.

اگر در مورد رفع مسدودی حساب کوینکس همچنان سوال یا ابهامی برای شما باقی مانده است، حتما همین الان در بخش دیدگاه ها مطرح کنید تا کارشناسان ما پاسخ شما را بدهند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *