وریفای بروکر فارکس به این دلیل حائز اهمیت است که بدون انجام آن، هیچ معامله گری نمی تواند از بازار بین المللی و جذاب فارکس استفاده کند! درست شنیدید! اگر بخواهید از پتانسیل ها و ظرفیت های سودآوری از بازار فارکس بهره مند شوید، نیاز به یک بروکر خواهید داشت که پلی بین شما و سایر معامله گران در دنیا ایجاد کند ولی به دلیل تحریم هایی که در حال حاضر برای کاربران ایرانی در نظر گرفته شده است، وریفای بروکر فارکس برای کاربران ایرانی به صورت مستقیم از ایران امکانپذیر نیست ولی نگران نباشید، چرا که سامانه احراز در این خصوص نیز خدمات خوبی ارائه می کند که می توانید از آن استفاده کنید، پس اگر می خواهید همه چیز درباره وریفای بروکر فارکس را به زبان ساده و کاملا رایگان یاد بگیرید، این مطلب را به هیچ عنوان از دست ندهید.

وریفای بروکر فارکس

بروکرهای فارکس مثل صرافی های ارز دیجیتال، خریدار و فروشنده دارایی هایی که در حال معامله است را به هم دیگر وصل می کنند و برای این کار، کارمزد دریافت می کنند. کارمزد بروکرهای فارکس خیلی زیاد نیست ولی برای سرمایه بالا و یا تعداد معامله زیاد، باید به مقدار کارمزد دریافتی بروکرها بیشتر توجه کنید. بروکرهای بسیار زیادی در کل دنیا وجود دارد که اتفاقا برخی از آن ها امکان ثبت نام، احراز هویت و به صورت کلی فعالیت را به کاربران ایرانی می دهند ولی این نکته را باید در نظر داشته باشید که این بروکرها، هرگز نمی توانند امنیت بالایی را برای شما و سرمایه تان به همراه داشته باشند.


پربازدیدترین : موفق ترین استراتژی فارکس برای همه


از طرف دیگر، همواره این امکان وجود دارد که دسترسی شما را به عنوان کاربر ایرانی مسدود کنند، دارایی های شما را بلوکه کنند و حساب کاربری شما را ببندند! پس این شما هستید که باید ببینید، فعالیت در بروکرهای نامعتبر و ناایمن را برای خود و سرمایه خود مناسب می دانید یا خیر! تمام بروکرهایی که از لحاظ قانونی شرایط بسیار خوبی دارند، امنیت کاربران را حفظ می کنند، همواره طبق قوانین بین المللی کار می کنند و بعضا در بازار از قدمت بیشتری برخوردارند و اصطلاحا بین کاربران اسم و رسمی پیدا کرده اند، در حال حاضر به دلیل تحریم های بین المللی که علیه جمهوری اسلامی وضع شده است، به کاربران ایرانی اجازه ثبت نام، احراز هویت و استفاده از خدمات بین المللی مالی را نمی دهند!

لذا چنانچه شما به عنوان کاربر ایرانی از طریق vpn و سایر روش ها وارد این بروکرها شوید و حتی از آن ها خدمات نیز دریافت کنید، بازهم همیشه این ریسک وجود دارد که بروکر به این که شما کاربر ایرانی هستید، شک کند و دارایی های شما مسدود و حساب شما بسته شود و از آن جایی که آرامش برای فعالیت در بازار فارکس یک الزام به حساب می آید، بهتر است شما از بروکری استفاده کنید که خیالتان از همه جهات آسوده باشد و تمام تمرکز و انرژی خود را به کسب سود از بازار و انجام معاملات سودده در فارکس معطوف کنید و نگرانی از بابت مسدودی حساب، محدودیت هایی که برای کاربران ایرانی در نظر گرفته می شود و حتی بسته شدن حساب کاربری در بدترین حالت نداشته باشید.

مزایای تبادلات ارزی در بازار فارکس

بازار فارکس یک بازار جهانی منحصر به فرد به حساب می آید که در آن تجارت ارز به شکل الکترونیکی و بدون وجود اوراق بهادار صورت می پذیرد. در حقیقت در بازار فارکس، تمام مبادلات از طریق شبکه های کامپیوتری در سرتاسر دنیا بین تریدرها اتفاق می افتد. این بازار به شکل 24 ساعته و در 5 و نیم روز از هفته در مراکز مالی اصلی کشورهای اصلی دنیا از جمله لندن، توکیو، نیویورک، فرانکفورت، زوریخ، هنگ کنگ، سنگاپور، پاریس و سیدنی انجام می شود. به این دلیل که با پایان معاملات در یک کشور با موقعیت جغرافیایی متفاوت، معاملات دیگری در سایر کشورهای جهان شروع می شود، می توان گفت که بازار جهانی ارز یا همان Forex همیشه در هر زمان از روز در حال فعالیت است.

آموزش دریافت اکانت وریفای شده بروکرهای فارکس از طریق سامانه احراز

اگر شما به حساب کاربری وریفای شده انواع بروکرهای فارکس نیاز دارید و قصد ورود به بازار بین المللی فارکس را دارید اما به دلایل تحریم امکان انجام این کار را ندارید، استفاده از اکانت های وریفای شده سامانه احراز که با سفارش شما و استفاده حداکثری از مشخصات شخصی شما ایجاد می شود، می تواند بهترین و ساده ترین گزینه برای ورود مطمئن و سریع شما به بازار جهانی ارز به حساب آید.


پربازدیدترین : آموزش فارکس از مبتدی تا پیشرفته


برای این کار می توانید از لینک انتهای صحفه، وارد بخش احراز هویت بروکر فارکس شوید و اطلاعات بیشتر را آن جا به دست آورده و سپس برای ثبت سفارش احراز هویت بروکر انتخابی خود اقدام کنید، در ادامه نیاز است تا یک ایمیل جدید بسازید، عکس سلفی از خودتان بگیرید و … و آن را برای کارشناسان احراز ارسال کنید تا آن ها به وسیله اطلاعات شخصی شما، اکانت بروکر انتخابی شما را بسازند، احراز هویت کنند و بدون هیچ گونه مشکل و محدودیتی به شما تحویل دهند. شما در ادامه به راحتی امکان خرید و فروش جفت ارزهای مختلف را در بازار فارکس خواهید داشت.

نکته جالب توجه نیز اینجاست که از لحاظ قانونی، حساب کاربری شما از طرف صرافی تایید شده است و در صورت پیگیری مجدد صرافی نیز مشکلی برای اکانت شما به وجود نخواهد آمد، پس در ادامه با خیالی راحت می توانید روی انجام معاملات سودده در بازار فارکس متمرکز شوید و فکر محدودیت های حساب کاربری، احتمال بلاک شدن دارایی ها و حتی مسدود شدن حساب کاربری به دلیلی ایرانی بودن را از سر خود بیرون کنید؛ پس اگر به حساب کاربری مطمئن برای ورود به بازار فارکس نیاز دارید، وقت را تلف نکنید و همین الان در مورد آن اطلاعات بیشتری کسب کرده و سفارش خود را ثبت کنید.

چند نکته مهم برای فعالیت در بازار جهانی فارکس

  • استراتژی معاملاتی خود را ایجاد کنید و بدون هیچ ترسی به استراتژی های معاملاتی خود پایبند باشید و در عین حال سعی کنید انعطاف پذیری بالایی در شرایط مختلف بازار از خودتان نشان دهید و زمانی که نیاز است، تحلیل و حتی استراتژی تجاری خود را اصلاح و بروزرسانی کنید.
  • احساسات خود در بازار فارکس و به صورت کلی تمام بازارهای مالی مدیریت کرده و تحت کنترل داشته باشید. امکان دارد زمانی پیش آید که شما هم در معاملات متضرر شوید، طمع کنید، بترسید، درگیر فومو یا همان ترس از دست دادن سود و جاماندن از بازار شوید و یا سایر احساسات و هیجانات ناشی از اتفاقات رخ داده در بازار شما را تحت تاثیر قرار دهد، بنابراین در آن زمان نباید کنترل خود را از دست دهید و باید مسیر خودتان را بروید و نگذارید که هیجانات مثبت و منفی بازار شما را از ادامه راه و عمل کردن به استراتژی معاملاتی که دارید منع کند.
  • همه سعی خود را برای این که به یک معامله گر حرفه ای و با تجربه در بازار فارکس تبدیل شوید، انجام دهید و بر وری برنامه های معاملاتی تان متمرکز بمانید.

نتیجه گیری و کلام پایانی

برای شروع فعالیت در بازار فارکس، شما به یک حساب کاربری در یک بروکر فعال و معتبر احتیاج خواهید داشت تا به وسیله آن بتوانید به هسته معاملات بازار جهانی ارز (فارکس) دسترسی پیدا کنید و بتوانید طبق استراتژی معاملاتی که برای خود دارید، به انجام معاملات ارزهای کشورهای مختلف در ازای هم و کسب سود بپردازید. بنابراین باید بروکری را انتخاب کنید که از اعتبار و قدمت بسیار بالایی برخوردار باشد و اصطلاحا حساب خود را پیش از این پس داده باشد.

نکته حائز اهمیت اینجاست که بروکرهای معتبر و مشهور در سراسر دنیا، به دلیل تحریم های در نظر گرفته شده علیه جمهوری اسلامی، به کاربران ایرانی اجازه ثبت نام، احراز هویت و استفاده از خدماتی که در بروکر خود ارائه می دهند را نمی دهند و کاربران ایرانی برای فعالیت در بازار بین المللی فارکس مجبور می شوند از vpn های مختلف استفاده کنند که این روش بسیار ناایمن است و اگر هر زمان بروکر تشخیص دهد که حساب شما مشکوک است و امکان این که شما جزو کشورهای غیر مجاز برای فعالیت در فارکس باشید وجود دارد، حساب کاربری شما را معلق کرده و دارایی های شما را نیز بلاک خواهد کرد و محدودیت هایی برای شما در نظر خواهد گرفت تا بتوانید تصمیم گیری نهایی را اتخاذ کند! در این بین معمولا متوجه کاربران غیر مجاز خواهد شد و دسترسی این کاربران را به سایت و خدمات بروکر مسدود خواهد کرد و شما دیگر نمی توانید در آن بروکر فعالیت کنید! ولی راهکار دیگری وجود دارد که ما سعی کردیم در این مطلب به زبان ساده آن را به شما توضیح دهیم؛

سامانه احراز خدماتی را به علاقه مندان فعالیت در بازار جهانی فارکس ارائه می دهد تا به وسیله آن ها بتوانند به صورت مستقیم از ایران حساب کاربری وریفای شده خود را سفارش دهند و بعد از چند روز کاری، آن را از کارشناسان سامانه احراز دریافت نمایند تا در ادامه قادر شوید به عنوان یک کاربر عادی در بروکر انتخابی خود فعالیت کنید، به خرید و فروش جفت ارزهای مختلف بپردازید، سود به دست آورید و از معامله در یکی از قدیمی ترین و پرحجم ترین بازارهای مالی دنیا لذت ببرید.

پس اگر شما هم مثل بسیاری دیگر از کاربران که وظیفه احراز هویت حساب کاربری بروکر انتخاب خود را به کارشناسان باتجربه تیم احراز سپرده اند، دوست دارید حساب کاربری شخصی خودتان در یک بروکر معتبر را وریفای شده از کارشناسان احراز دریافت کنید، می توانید از طریق لینک احراز هویت بروکر فارکس اطلاعات بیشتری در این خصوص کسب کرده و در صورت صلاحدید، سفارش احراز هویت بروکر مد نظر خود را ثبت فرمایید تا در اسرع وقت کارشناسان احراز با شما ارتباط برقرار کرده و هماهنگی های لازم را با شما انجام دهند.

در این مطلب همانطور که قول داده بودیم، به آموزش وریفای بروکر فارکس به زبان ساده پرداختیم.

همچنین اگر دوست دارید درباره کلاهبرداری در بازار فارکس نیز اطلاعات خوبی کسب کنید، پیشنهاد می کنیم همین الان روی لینک مورد نظر کلیک کنید و آن را به دقت مطالعه فرمایید.

در مورد وریفای بروکر فارکس اگر بازهم سوال یا ابهامی داشتید، اگر در بخش دیدگاه ها بنویسید، به آن ها پاسخ می دهیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *