اگر از خدمات سیف پل استفاده می کنید، باید برای وریفای حساب کاربری خود در safepal اقدام نمایید. این موضوع به خصوص برای افرادی که از از بخش Dapp این کیف پول برای اتصال به بایننس استفاده می کنند، حیاتی تر است، چرا که کمی پیش، کیف پول سیف پل در آخرین اطلاعیه رسمی که اعلام کرده است، فرآیند احراز هویت برای استفاده از خدمات سیف پال را اجباری کرده است و بنابراین تمامی کسانی که از safepal استفاده می کنند، باید سریعا برای احراز هویت سیف پل اقدام نمایند.

احراز هویت سیف پل

بر اساس اطلاعیه تیم توسعه‌ دهنده کیف پول دیجیتالی سیف پل، کاربرانی که از طریق سیف پل و بدون احتیاج به ساخت حساب یا احراز هویت، به نسخه اپلیکیشن غیرمتمرکز صرافی بایننس دسترسی داشتند، از روز 22 اردیبهشت باید الزاما فرآیند احراز هویت در سیف پال را انجام دهند. در نظر داشته باشید که سیف پل نخستین کیف پول غیرمتمرکزی به حساب می آید که امکان انجام معاملات دیجیتالی در صرافی بایننس را برای کاربران اپلیکشین موبایلی فراهم آورده است. جالب است بدانید که اجباری‌ کردن احراز هویت سیف پل در راستای کمک به بایننس در احراز هویت مشتریان صرافی و مبارزه با پولشویی می باشد.

لذا همان طور که تیم توسعه دهنده سیف پل اعلام کرده است، از روز 22 اردیبهشت، کلیه کاربران جدید سیف پل به منظور استفاده از برنامه بایننس در این کیف پول باید احراز هویت کنند و کاربران کنونی سیف پل نیز از تاریخ نام برده شده، اگر احراز هویت نکنند، فقط می توانند دارایی‌ های خود را از حساب بایننس متصل به کیف پول خود بردارند و دیگر نمی توانند از خدمات سیف پل استفاده کنند! شایان ذکر است که سفارشات و موقعیت‌ های معاملاتی کاربران بایننس در سیف پل، از این تاریخ به بعد، به صورت اتوماتیک لغو می شود.


راهنمای رایگان : احراز هویت در بایننس


همچنین آن دسته از کاربرانی که می خواهند از طریق سیف پل در بایننس خرید و فروش نمایند، بایستی حساب وریفای شده خود را به این برنامه وصل کنند یا این که چنانچه حسابی در وب سایت اصلی این صرافی ندارند، یک حساب جدید بسازند و در ادامه مراحل وریفای حساب کاربری خود را در آن انجام دهند. توصیه سیف پل به کاربران این است که برای جلوگیری از تاخیر در فرآیند وریفای حساب کاربری و محدودیت در دسترسی به سیف پال، هرچه زودتر برای انجام احراز هویت خود در صرافی بایننس اقدام کنند.

این را هم باید در نظر داشته باشید که احراز هویت شما از طرف صرافی بایننس صورت می پذیرد و کیف پول سیف پل هیچ گونه دخالتی در انجام این فرآیند ندارد. همان طور که پیش تر هم اشاره کردیم، این تغییرات به منظور کمک به اقدامات بایننس در زمینه احراز هویت مشتری و مبارزه با پولشویی در حال انجام است.

آموزش وریفای بایننس در سیف پل

اگر مدارک مورد نیاز برای احراز هویت بایننس در کیف پول safepal را داشته باشید، باید بعد از ورود به این برنامه، مطابق عکس زیر روی پروفایل خود کلیک فرمایید و Identity Authentication را کلیک فرمایید تا برای شما یک کادر باز شود که باید در آن گزینه Verify Now را انتخاب نمایید.

احراز هویت سیف پال

این را در نظر داشته باشید که شما به منظور انجام این فرآیند بایستی پاسپورت یا آیدی کارت با تابعیت کشورهای غیرتحریمی از جانب بایننس داشته باشید و نکته حائز اهمیت اینجاست که استفاده از پاسپورت ایرانی برای احراز هویت قابل قبول نمی باشد و حتی اگر پاسپورت غیر ایرانی داشته باشید، ولی ملیت ایرانی شما در آن درج شده باشد، بازهم تحریم های بایننس شامل شما خواهد شد و امکان وریفای را نخواهید داشت!

لذا تیم احراز برای برطرف کردن این مشکل، خدماتی برای شما در نظر گرفته است تا بتوانید احراز هویت بایننس را به سادگی انجام دهید و در طول 24 الی 72 ساعت کاری، حساب وریفای شده خود را بدون هیچ محدودیت و مشکلی دریافت نمایید. شایان ذکر است که تمامی خدماتی که تیم احراز ارائه می دهد، دارای پشتیبانی فعال بوده و در صورت بروز هر گونه مشکل احتمالی، سریعا مشکل مورد نظر توسط تیم ما مورد بررسی قرار گرفته و برطرف خواهد شد تا شما هیچ گونه نگرانی در خصوص با فعالیت در صرافی بایننس و استفاده از کیف پول سیف پل با اتصال به بایننس نداشته باشید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *