ساخت حساب پی پال از ایران امکانپذیر است ولی آیا نحوه افتتاح حساب پی پال را بلد هستید؟ اگر بخواهید یک حساب بین المللی داشته باشید که قابلیت های فراوانی داشته باشد و بدین وسیله بتوانید با دنیا به مراوده مالی بپردازید، مطمئنا باید یک حساب paypal برای خودتان باز کنید، ولی ساخت حساب پی پال از ایران دقیقا چگونه است؟ آیا تحریم ها مشکلی برای کاربران ایرانی ایجاد می کند؟ در این مطلب قصد داریم همه چیز درباره افتتاح حساب paypal را برای شما موشکافانه و گام به گام مورد بررسی قرار دهیم، پس تا انتها همراه ما بمانید؛

ساخت حساب پی پال از ایران

به این منظور که شما بتوانید به سادگی از سرویس‌ ها و خدمات پرداخت ارزی گوناگون استفاده نمایید،‌ در گام نخست می بایست در آن‌ ها افتتاح حساب کنید و به این خاطر که پی پال یک سیستم مالی فوق‌ العاده برای انتقال ارز به حساب می آید،‌ توصیه داریم که حتما از این روش برای انجام مبادلات مالی خود استفاده نمایید. بعد از مطالعه این مقاله می‌ توانید به سادگی برای افتتاح حساب پی پال از ایران اقدام کنید. بین انواع بسترهای مالی که تا به حال فعالیت آن ها را شاهد بوده ایم،‌ هیچ یک از آن‌ ها به‌ اندازه پی پال طرفدار ندارند و تحقیقات ثابت کرده است که این پلتفرم از بیشترین تعداد کاربران در کل جهان برخوردار است. جالب است بدانید که بیش از 400 میلیون نفر از سراسر دنیا پیپال را مورد استفاده قرار می دهند که این موضوع می‌ تواند ویژگی های و نقاط مثبت این پلتفرم مالی را نشان دهد.


در صورتی که تمایل دارید برای افتتاح حساب و وریفای اکانت پی پال اقدام کنید و بدون محدودیت و ترس از مسدودی حساب از خدمات انتقال پول در سطح بین المللی استفاده کنید ولی قادر به احراز هویت مستقیم از ایران نیستید، میتوانید از طریق لینک زیر فرآیند احراز هویت خود را پیگیری کنید؛

ثبت سفارش احراز هویتاحراز هویت در وب سایت پی پال


همه نقاط قوتی که در پی پال وجود دارد، شما را مجاب می کند تا در آن یک حساب ویژه باز کنید. خوشبختانه با آموزش ساخت حساب پی پال می توانید بهترین شرایط را برای حفظ و انتقال ارزهای خود پیدا کنید. با توجه به این موضوع که تعداد زیادی از افراد سوال دارند که چگونه اکانت پی پال بسازیم، قصد داریم در این مطلب توضیحاتی را به زبان ساده در اختیار این افراد قرار دهیم تا بتوانند به سادگی این کار را انجام دهند. با ساخت اصولی حساب پی پال از ایران، می توانید به سادگی موجودی ارزی آن را مدیریت کنید و از این نظر شرایط خوبی را برای شما رقم می خورد. با توجه به موارد خاصی که در نحوه ساخت حساب پی پال وجود دارد، بهتر است که انجام آن را به یک تیم حرفه‌ ای واگذار کنید. در همین خصوص تیم احراز خدماتی را برای افتتاح حساب پی پال و وریفای آن در نظر گرفته است که کاربران قادرند از آن استفاده کنند.

در صورتی که می خواهید یک حساب کاربری پی پال برای خود بسازید، بایستی موارد گوناگونی را مد نظر قرار دهید که هریک از آن‌ ها در نوع خود مهم هستند. افرادی که ساخت اکانت PayPal را بلد هستند، به سادگی می توانند از این روش برای انجام مراودات مالی خود به شکل آنلاین بهره بگیرند. با این وجود مشکلات زیادی برای ساختن حساب پی پل پیش پای متقاضیان این امر قرار دارد که هر فردی می بایست با توجه به شرایط خود این موضوع را مورد بررسی قرار دهد. از آنجایی که ایران تحت تأثیر تحریم‌ های خارجی قرار دارد، استفاده مستقیم از پی پال برای کاربران ایرانی امکانپذیر نیست، به همین خاطر در زمان استفاده از این خدمات می بایست هویت ایرانی خود را مخفی نگه دارید تا به هیچ وجه به حساب کاربری شما مشکوک نشوند. تجربه نشان داده است که در صورت شناسایی هویت ایرانی، موارد گوناگونی برای شما ایجاد می شود که بعضی اوقات تا بسته شدن کامل حساب پی پال شما هم می رسد!


مطلب مهم : ساخت حساب پی پال وریفای شده


بسیاری سوال دارند که با وجود تحریم‌ ها، به چه صورت می توانیم حساب پی پال خود را افتتاح کنیم؟ در حقیقت چنانچه شما بتوانید کاری کنید که پی پال نتواند هویت شما را شناسایی کند، تقریبا 9. درصد کار از جانب شما انجام شده است. پس از این‌ که دریافتیم که چگونه حساب کاربری پی پال بسازیم، بایستی برای انجام سایر کارهای خود نیز  برنامه‌ ریزی درستی داشته باشیم تا با مشکل مواجه نشویم. البته اگر برای ساخت اکانت هم بتوانید همه امور را از ایران هندل کنید و مشکلی پیش نیاید، برای وریفای حساب کاربری مجدد مشکل خواهید داشت و اینجاست که خدماتی که تیم احراز ارائه کرده است، می تواند راهگشا باشد و احراز هویت شما را با اطلاعات و هماهنگی با شما انجام دهد و اکانت وریفای شده را طی چند روز کاری در اختیارتان قرار دهد. در ادامه بیشتر راجب ساخت حساب پی پال از ایران صحبت کرده ایم؛

حساب Paypal چه خدماتی ارائه می دهد؟

شما با داشتن این نوع اکانت می توانید امور بسیار متنوعی در زمینه دریافت و پرداخت های بین المللی انجام دهید. در این بخش همه این خدمات را معرفی کرده ایم:

 • نقد کردن درآمد حساب کاربری یوتیوپ
 • ارسال و دریافت پولی پی پالی در ایران
 • خرید اینترنتی از وب سایت های خارجی
 • پرداخت ممبرشیب در سایت های خارجی
 • پرداخت هاست و دامین در وب سایت های هتزنر و جوکر
 • پرداخت هزینه عضویت در انجمن های بین المللی مثل شطرنج، تکواندو، پاراگلایدر و …
 • نقد کردن درآمدهای دلاری و یورویی طراحی های کارت ویزیت، فروش عکس، بنر، لوگو و …
 • ارسال و دریافت دونیت با حساب کاربری پیپال برای استریمرها روی شبکه اجتماعی مثل Twitch

مدارک مورد نیاز برای افتتاح حساب پی پال

پی پال در کشور ایران، با محدودیت هایی مواجه است و اگر شما بخواهید بدون واسطه و با استفاده از آی پی ایران وارد این وب سایت شوید و از خدمات آن ها استفاده کنید، قادر نخواهید بود اکانت ایجاد کنید و برای انجام تراکنشات مالی اقدام کنید. البته روش های دیگری برای دور زدن تحریم های پی پال وجود دارد که یکی از این روش ها، استفاده از آی پی ثابت برای پی پال است، ولی این موضوع هم امکان مسدودی حساب را برایتان به همراه دارد و نمی توان به صورت کامل به آن اکتفا کرد! ولی به صورت کلی به منظور ساخت حساب کاربری پی پال، بایستی در زمان ثبت نام، این اطلاعات که در ادامه آورده ایم را ارائه کنید:

 1. ایمیل معتبری به نام شخص شما که به آن دسترسی دارید.
 2. اگر داخل ایران ساکن هستید، نیازمند یک شماره مجازی برای افتتاح حساب پی پال هستید.
 3. داشتن گیفت کارت؛ می توانید گیفت کارت‌ های ویزا، امریکن اکسپرس یا مستر کارت را به شکل آنلاین تهیه نمایید.
 4. همچنین یک آدرس فیک نیز احتیاج است که این آدرس باید وجود خارجی داشته باشد، چرا که پی پال آن را مورد بررسی قرار خواهد داد. در ادامه این آدرس فیک را در جایی برای خود نگهداری کنید و در تراکنشات خود و هر فعالیتی در پی پال، از این آدرس بهره بگیرید.
 5. ابزاری برای تغییر آی پی ایران به آی پی کشورهای خارجی؛ در نظر داشته باشید که این آی پی می بایست ثابت باشد و از کشوری که شما قصد وارد کردن آدرس آن را دارید، گرفته شده باشد. پی پال حساسیت زیادی در نقض قوانین دارد و هرگونه فعالیت مشکوکی در حساب شما، می‌ تواند نتایج نامناسبی به همراه داشته باشد. حتی این امکان وجود دارد که حساب شما کلا بسته شود، چرا که ایران در لیست کشورهای تحریم شده به وسیله شرکت آمریکایی پی پال قرار دارد. البته باز هم به این موضوع اشاره می کنیم که آی پی ثابت نیز راهگشا نیست و امکان مسدودی حساب و شک کردن پی پال به اکانت شما همواره وجود خواهد داشت و شما یا باید این ریسک را بپذیرید و هزینه جانبی نکنید و یا باید اکانت وریفای شده با مشخصات شخصی خود تهیه کنید که ممکن است کمی هزینه برای شما به همراه داشته باشد، ولی خیالتان از بابت عدم مسدودی حساب، پیگیری های پی پال و آینده اکانت پی پال خود راحت خواهد شد.

نحوه افتتاح حساب پی پال

مراحل ساخت حساب پی پال از ایران به شرح زیر می باشد؛

مرحله 1 : انتخاب یکی از انواع حساب پی پال

در ابتدا از شما می خواهند که نوع حساب خود را انتخاب نمایید؛ حساب شخصی یا Personal Account و حساب تجاری یا همان Business اکانت، انواع حساب های کاربری PayPal به حساب می آیند.

در نظر داشته باشید که حساب های بیزینس برای وریفای به اطلاعات ثبتی مثل شماره مالیاتی احتیاج خواهند داشت و به صورت کلی برای احراز هویت نیاز به تیمی خواهید داشت که شما را راهنمایی کرده و اکانت شما را وریفای کند.

مرحله 2 : وارد کردن اطلاعات فردی

سپس شما می بایست اطلاعات فردی خود را ثبت نمایید. در این بخش آدرس ایمیل و رمز عبور خود را وارد و یک رمز عبور قوی استفاده نمایید تا حدس زدن آن به وسیله دیگران امکانپیر نباشد. این را هم همواره در نظر داشته باشید که شما باید ایمیل خود را تایید نمایید، بنابراین در هنگام ورود اطلاعات ایمیل توجه فرمایید.

1. بعد از تکمیل موارد مربوطه، گزینه Continue را انتخاب نمایید.

2. فرم مورد نظر را با اطلاعات خود تکمیل فرمایید؛ در این فرم باید اطلاعاتی مثل نام واقعی، نشانی و شماره تلفن را وارد نمایید. همه این اطلاعات به منظور تکمیل مراحل ایجاد حساب کاربری پی پل الزامی خواهد بود، بنابراین در نظر داشته باشید که اطلاعات آدرس ثبت شده در این قسمت می بایست به صورت دقیق با آدرس قبض برق شما و یا فردی که خارج از کشور است و قصد افتتاح حساب با هویت وی را دارید مطابقت داشته باشد.

3. در این مرحله بر روی گزینه Agree and create account کلیک نمایید.

نکته مهم : این نکته را هم باید در نظر داشت که پی پال به علت تحریم های فعلی، در ارائه خدمات به ایرانیان محدودیت هایی را در نظر گرفته است، پس توصیه ما این است که به منظور استفاده از خدمات PayPal از تیم مجربی کمک بخواهید تا اکانت وریفای شده پی پال را با هماهنگی و مشخصات شخصی شما ایجاد کنند و در اختیارتان قرار دهند.


پیشنهاد مطالعه : پذیرش ارزهای دیجیتال توسط paypal


به منظور استفاده از این خدمات، به صورت کلی شما به یک کارت بانکی بین المللی مثل ویزا کارت، مستر کارت، دیسکاور و امریکن اکسپرس و هم چنین یک تلفن برای وریفای کردن حساب احتیاج خواهید داشت که اگر خودتان هم آن را نداشته باشید، تیم احراز می توانند برای شما این مشکلات را برطرف کنند. شما به منظور ایحاد و وریفای حساب پی پال همچنین نیازمند مشخصات دقیق خواهید بود که ارائه این سبک مشخصات برای همه افراد فراهم نیست و ما به شما ساخت حساب پی پال از طریق سایت احراز را پیشنهاد می کنیم.

مرحله 3 : ورود به حساب پی پال و تکمیل اطلاعات

شما حساب کاربری پی پل خود را به وجود آورده اید و می توانید به آن وارد شوید. بعد از ایجاد حساب مرحله بعدی انجام فرآیند احراز هویت آن است تا پس از آن بتوانید از خدمات این وب سایت بین المللی استفاده کنید، لذا شما به مظور بهره مندی از قابلیت های این سیستم پرداخت باید در ابتدای امر برای احراز هویت حساب پی پال خود اقدام نمایید. به همین خاطر در این بخش در مورد فرآیند احراز هویت اکانت پی پال توضیحاتی را خدمت شما عزیزان ارائه داده ایم:

1. با کلیک بر روی آیکون اطلاعیه ها، گزینه Resolve Account Issue را انتخاب نمایید.

2. سپس باید مطابق با کارت بانکی که می خواهید به حساب کاربری PayPal خود وارد کنید، مشخصات فردی خود را وارد کنید.

3. در ادامه گزینه Next را کلیک کنید و نمونه ای از قبض سرویس های خدماتی را به شکل ترجمه شده در این صفحه آپلود کنید و اطلاعات آدرس خود را مطابق آنچه در قبض آمده ذکر کنید. البته همچنان هم می گوییم که خرید اکانت پی پل وریفای شده روشی به مراتب ساده تر و بی دردسرتر است!

4. مرجله بعدی پی پال از شما درخواست خواهد کرد که کارت شناسایی، گواهینامه رانندگی و یا پاسپورت را در سایت آپلود نمایید. بعد از ضمیمه کردن یکی از مدارک مورد نظر، بر روی Next کلیک فرمایید.

5. در انتها و بعد از تکمیل اطلاعات شخصی، مرحله احراز هویت اولیه شما در پی پال به اتمام خواهد رسید.

مرحله 4 : لینک کردن کارت اعتباری

چنانچه می خواهید از طریق حساب خود پول دریافت نمایید یا بتوانید پولی به حساب بانکی انتقال دهید، باید حساب بانکی داشته باشید که به حساب کاربری پی پال شما لینک شده باشد. قادرید از پی پال به منظور مدیریت کارت های گوناگون بانکی خود هم استفاده نمایید تا هر بار خرید های خود از سایت های اینترنتی را بدون احتیاج به وارد کردن چند باره اطلاعات کارت انجام دهید. اطلاعات کردیت کارت خود را وارد کرده و سپس گزینه Next را کلیک کنید تا به مرحله بعدی وارد شوید.

چنانچه از طریق حساب بانکی لینک شده برای انتقال وجه به دوستان و اعضای خانواده خود اقدام نمایید، هزینه شما به مراتب کم تر از زمانی می شود که از کارت اعتباری و بانکی بهره بگیرید.

چنانچه نام بانکی که در آن حساب دارید، در فهرست باشد، قادرید اطلاعات ورود آنلاین به حساب بانکی خود را وارد نمایید تا به شکل اتوماتیک حساب لینک شود. در غیر این صورت باید شماره حساب و شماره مسیریابی وارد نمایید. این مشخصات در انتهای چک درج شده اند. ضمن آن که تایید حساب ها دو روز زمان احتیاج خواهد داشت.


پربازدیدترین : رفع مسدودی حساب بایننس


بعد از تایید پی پال دو افزایش اعتبار در حساب شما به مقدار کم تر از یک دلار صورت می پذیرد که باید این دو مقدار را به منظور تایید مالکیت حساب کاربری خود وارد نمایید. بعد از گذشت 24 تا 48 ساعت توانایی این را خواهید داشت که در صورت حساب بانکی خود مقدار این دو تراکنش صورت گرفته را مشاهده کنید و در پی پال وارد نمایید. جهت اتصال حساب بانکی، در این بخش می بایست بر روی گزینه Link a card کلیک فرمایید و فرم ها را پر کنید. در ادامه بر روی گزینه save کلیک نمایید تا اطلاعات شما ذخیره گردد.

بعد از انجام مراحل ذکر شده، پی پال به منظور احراز هویت کارت بانکی لینک شده، مبلغی تراکنش را از کارت شما انجام می دهد و از شما درخواست می کند تا مبلغ تراکنش را اطلاع رسانی کنید.

1. برای این کار در ابتدای امر بر روی گزینه Confirm your card کلیک فرمایید.

2. سپس بر روی گزینه Get a code کلیک فرمایید؛ به منظور دریافت جزییات حساب، بایستی صورت حساب کارت خود را مورد بررسی قرار دهید.

3. در گام بعدی کد دریافتی در قسمت Description کارت بانکی را مطابق با توضیح پی پال در کادر وارد نمایید و نهایتا گزینه Confirm را انتخاب نمایید.

4. حساب پی پال شما با موفقیت ایجاد شد؛

مزایای حساب paypal

 • ساده بودن رابط کاربری
 • سیستم پاداش دهی به کاربران وفادار
 • انتقال امن برای تراکنشات ثبت شده کاربران
 • یک حساب رایج و در عین حال پذیرفته شده به وسیله دولت‌ ها
 • دارای اپلیکشین موبایل در نسخه‌ های اندروید، آیفون، دسکتاپ
 • انتقال وجه به دوستان و آشنایان در این درگاه بدون کارمزد می باشد

معایب حساب paypal

 • دریافت کارمزد از کاربران برای خرید از سایت‌ ها و کسب و کارهای گوناگون
 • در صورت انتقال وجه به یک حساب بانکی پی پال کارمزدی از موجودی حساب افراد کسر می نماید.
 • ارائه نکردن خدمات به برخی از کشورها مثل ایران، کره شمالی، بنگلادش، عراق، سوریه، افغانستان
 • مسدود شدن حساب افراد بدون اطلاع قبلی که این مورد یکی از بدترین ریسک های داشتن حساب پی پال برای ایرانیان به حساب می آید.

خلاصه مطلب و کلام پایانی

چنانچه شما به دنبال راه ساده ای برای ساختن حساب پی پال خود هستید، بایستی حتما هویت ایرانی خود را مخفی نگه دارید، وگرنه با مشکلات بسیار زیادی مواجه خواهید شد. ثابت شده است که بسیاری از اکانت ها پس از دریافت آموزش ساخت حساب پی پال و استفاده از آن‌ ها با مشکل روبرو می شوند. این روند را وقتی شاهد هستیم که شخص در استفاده کردن از حساب پی پال خود مراقبت لازم را ندارد و برای خود مشکلات بسیاری ایجاد می‌ کند.

با توجه به حساسیت‌ های شدید پی پال بر روی فعالیت کاربران ایرانی،‌ حتما می بایست با آی پی غیر از ایران برای ورود به این سایت اقدام کنید. بررسی‌ ها نشان می دهد که پس از ورود با آی پی ایران بلافاصله شناسایی خواهید شد و مسدود شدن حساب کاربری شما بسیار محتمل خواهد بود. بنابراین به منظور جلوگیری از بروز همچین مشکلاتی، بهتر است که حتما از یک تیم مجرب برای خرید اکانت وریفای شده پی پال که با مشخصات شما وریفای شده است کمک بگیرید تا بدون مشکل و ترس از مسدود شدن حساب و دارایی برای انجام امور مختلف مالی اقدام کنید.

پس از این که دریافتید چگونه حساب PayPal بسازید، بایستی حتما تمام همت خود را به کار ببندیم تا برای حساب ما مشکلی به وجود نیاید. چنانچه شما فعالیت‌ های مشکوک بر روی پیپال نداشته باشید، مطمئنا ریسک مسدودی حساب نیز به مراتب کاهش پیدا خواهد کرد ولی تا وقتی احراز هویت را تکمیل نکنید، این احتمال به صفر نخواهد رسید. امروزه بسیاری از کاربران ایرانی از خدمات پیپال بهره می برند و شما هم قادرید یکی از آن‌ ها باشید. البته همه این افراد موارد و نکات حائز اهمیت که بررسی کردیم را مد نظر قرار داده اند که حساب شان همچنان قابل استفاده است و یا پیش از این از تیم احراز کمک گرفته اند و با هماهنگی، یک حساب وریفای شده جدید با مشخصات خود ایجاد کرده اند و در حال حاضر بدون مشکل در حال فعالیت و انجام امور مالی مختلف در سطح بین المللی هستند و شما هم می توانید یکی از آن ها باشید.

همان طور که گفتیم شرکت پی پال خیلی در مورد تحریم های مالی آمریکا جدی است و هر نوع حساب کاربری که از طرف ایرانیان باشد را سریعا مسدود خواهد کرد و حساب آن را بلاک می کند! لذا شما به منظور ساخت حساب پی پال از ایران، شارژ حساب، وریفای کردن حساب پی پال می توانید به سایت های واسط مثل سایت احراز مراجعه کنید و از پکیج های خرید اکانت وریفای شده استفاده کنید ولی در نظر داشته باشید که اکانت مورد نظر باید با مشخصات شما تکمیل شود تا در آینده بتوانید به سادگی از آن استفاده کنید.

همچنین باید گفت که تیم پشتیبانی احراز همواره در کنار شما خواهد بود تا بتوانید بدون مشکل با حساب کاربری خود کار کنید و اگر مشکل احتمالی برای اکانت شما رخ دهد، سریعا آن را برطرف خواهد کرد پس هیچ گونه نگرانی در این خصوص وجود نخواهد داشت و به سادگی می توانید همین الان سفارش خرید خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند و هماهنگی های لازم برای ساخت و احراز هویت اکانت پی پال صورت پذیرد و شما اکانت پی پال وریفای شده خود را طی چند روز آتی دریافت کنید.

همانطور که قول داده بودیم، در این مقاله به آموزش ساخت حساب پی پال از ایران پرداختیم؛

همچنین اگر دوست دارید بدانید علت سقوط قیمت ارز لونا چه بود، این مطلب شما را راهنمایی می کند؛

در مورد ساخت حساب پی پال از ایران هر سوال یا ابهامی داشتید از طریق بخش دیدگاه ها، از ما بپرسید؛


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *