اگر در بازار فارکس فعالیت داشته باشید، مطمئنا نام بروکر tickmill به گوشتان خورده است، چرا که این بروکر از لحاظ اعتبار و امنیت بسیار قدرتمند است و توانسته کاربران بسیاری را از سرتاسر دنیا به استفاده از پلتفرم خود ترغیب کند؛ پس تصمیم گرفتیم در این مطلب به این بپردازیم که بروکر tickmill چیست، چطور کار می کند و آیا برای خرید و فروش جفت ارزها در فارکس می توان روی این بروکر حساب باز کرد یا برای استفاده کاربران ایرانی مناسب نیست؛ لذا اگر دوست دارید صفر تا 100 بروکر tickmill را به زبان ساده یاد بگیرید، اینجا همه چیز درباره بروکر تیک میل را به شما آموزش می دهیم، پس تا انتها همراه احراز بمانید.

بروکر tickmill

بروکرها تحت عنوان واسط بین معامله گران و بازار در ایجاد ارتباط میان آن ها نقش حائز اهمیتی را بر عهده دارد. در حقیقت کارگزاران فارکس شرکت هایی به حساب می آیند که دسترسی تریدرها به بازارهای ابزارهای معاملاتی را ساده تر می کنند و برای تریدرهای فارکس بستری مناسب جهت معامله ارزهای خارجی را فراهم می آورند، به این خاطر که در بازار فارکس معاملات همواره بین یک جفت دو ارز گوناگون صورت می پذیرد، لذا معاملات فارکس ارز خاصی را که قصد دارند خرید و فروش نمایند را یا مورد معامله قرار می دهند.

همچین عملیاتی تنها بر بستر کارگزاران فارکس امکان پذیر است. لذا به صورت کلی کارگزاری های فارکس تحت عنوان یک کارگزار خرده‌ فروشی فارکس کار می کنند یا به عنوان کارگزاران تجارت ارز به شمار می روند. یکی از این بروکرها که سال هاست در این زمینه فعالیت می کند، بروکر تیک میل است؛ بروکر Tickmill بروکری فعال و با سابقه در بازارهای مالی به حساب می آید که شرایط تسهیل معاملات به ویژه بازار فارکس را برای معامله گران فراهم می کند. بنابراین خوبی برای انجام معاملات بازار مالی مثل فارکس به حساب می آید. بروکر تیکمیل به عنوان یک بروکر جهانی از شرکت‌ هایی است که زمینه را برای تجارت آسان ابزارهای معاملاتی مانند فارکس، شاخص ها، کالاها و سهام برای تریدرها فراهم آورده است.


پربازدیدترین : انتخاب بروکر مناسب برای فارکس


با این وجود که مدت زمان زیادی از راه اندازی این شرکت نمی گذرد، ولی اقدامات تجاری بزرگی در آن انجام شده است و به خوبی توانسته است در جذب مشتریان موفق عمل نماید، چرا که شرایط معاملاتی خوبی برای مشتریان در سرتاسر دنیا فراهم آورده است و به این خاطر که این کارگزاری به وسیله تریدرهای باتجربه ترید در سرتاسر دنیا و بازارهای معتبر آمریکایی شمالی و اروپایی راه اندازی شده است، می توان این طور گفت که آن ها قادرند از ایده های ترکیبی از تریدرهای سرتاسر جهان در راستای ارائه سرویس به کاربران خود بهره گیرند.

نکته جالب توجه دیگر این که این بروکر تحت نظارت سازمان‌ های معتبر مالی و تجاری در بریتانیا قرار دارد و با کسب مجوز از مقامات مالی و بلندپایه انگلیس، جواز فعالیت و حضور در بازارهای مالی را به دست آورده است. نکته شایان ذکر دیگر این که برای آغاز معامله در این بروکر می بایست با حداقل مبلغ تعیین شده در این کارگزاری که مبلغ 100 دلار است، برای افتتاح حساب خود اقدام کنید تا فرایند آغاز معادله برای شما امکان پذیر باشد. نکته شایان ذکر دیگر این که این بروکر به علاوه زبان کشور مبدا که انگلیس است، از زبان های دیگری نیز پشتیبانی مثل کند مانند ویتنامی، عربی، لهستانی، ایتالیایی،‌ کره ای، روسی، تایلندی و اسپانیایی. در مورد بروکر tickmill در ادامه بیشتر صحبت کرده ایم؛

انواع حساب های بروکر تیک میل کدامند؟

بروکر Tickmill با فعالیت گسترده در حوزه بازارهای مالی، توانسته است تریدرها و کاربران بسیاری را به استفاده از خدمات بروکر خود ترغیب کند، چرا که حساب های متعدد و متنوعی جهت تسهیل معاملات برای کاربران فراهم آورده است که این حساب‌ ها بدین صورت است؛

1. اکانت کاربردی : این اکانت یک حساب سودده برای تریدرهاست که امکان دسترسی آن ها به حجم وسیعی از ابزارهای معاملاتی و همچنین گسترش سریع تر را می دهد. اکانت برای افرادی که به خرید بیشتر تمایل دارند، بهترین گزینه به حساب می آید.

2. اکانت کلاسیک : حساب کلاسیک یکی از اکانت های ارائه شده به وسیله بروکر Tickmill است که یک حساب عالی به حساب می آید که مشتریان را قادر می سازند تا به ابزارهای مالی در سطح جهانی و با کمیسیون رایگان دسترسی پیدا کنند.

3. اکانت vip : این حساب یک نوع حساب کاربردی طراحی شده برای کاربران با سابقه و قدیمی این بروکر به حساب می آید که تجربه ترید با رقم های بالا را دارند. به منظور افتتاح این نوع از اکانت می بایست فرم آنلاین آن را تکمیل کنید و چنانچه درخواست مورد تایید قرار گرفت، امکان افتتاح حساب برای شما فراهم خواهد شد.

4. اکانت آزمایشی : اکانت آزمایشی حسابی کاربردی برای افراد تازه کار است که در مرحله اولیه یادگیری ترید در بازار بین المللی ارز هستند. آن ها قادرند با سپرده مجازی در شرایط معاملاتی شبیه سازی شده شبیه شرایط تجارت واقعی برای ترید در فارکس اقدام کنند و در این حساب به واریز هیچ سپرده ای نیاز نخواهد بود.

5. اکانت اسلامی : حساب اسلامی از دیگر انواع حساب های این بروکر است که مشتریانی که به اسلام معتقد هستند و بر اساس شریعت اسلام در بازارهای مالی فعالیت می کنند، می توانند از خدمات این بروکر استفاده نمایند، چرا که هیچ گونه بهره ای مجزا برای حساب شما منظور نخواهد شد.

نحوه احراز هویت در بروکر tickmill

به منظور افتتاح اکانت در بروکر تیک میل در ابتدای امر می بایست برای ثبت نام و احراز هویت در این بروکر اقدام نمایید. بدین منظور اول می بایست در فرم ثبت نام کادرهای مربوطه را که مربوط به اطلاعات شخصی شماست، تکمیل فرمایید و در ادامه باید 2 مدرک را اسکن و ارسال کنید؛ یکی از آدرس منزل و دیگری سندی است که مربوط به دستورالعمل‌ های این بروکر است (در نظر داشته باشید که موارد ارسالی باید خوانا و قابل بررسی باشند).


پربازدیدترین : وریفای بروکر فارکس به زبان ساده


در ادامه و بعد از فرستادن مدارک کارگزار مدارک شما را بررسی خواهند کرد که به صورت معمول یک تا چند روز به طول خواهد انجامید و نهایتا پیامی از طرف کارگزار مبنی بر درستی یا رد درخواست اطلاعات شما ارسال می ‌شود و در صورت تایید مدارک شما قادرید برای راه اندازی حساب خود اقدام نمایید. این را در نظر داشته باشید که انجام فرایند ثبت نام و احراز هویت در این بروکر به صورت مستقیم از ایران به عنوان کاربر ایرانی امکان پذیر نیست، بنابراین اگر بخواهید از این بروکر معتبر و خدمات متنوع آن استفاده کنید، بایستی سایر روش ها را برای وریفای اکانت خود در این بروکر در دستور کار خود قرار دهید.

یکی از امن ترین، سریع ترین و بهترین روش های احراز هویت در سایت های خارجی، بدون شک استفاده از اکانت هایی است که به درخواست شما و توسط افرادی که در کشورهای خارجی هستند، انجام می شوند، چرا که اعتبار بالایی دارند، توسط صرافی قابل پیگیری هستند و شرایط را برای استفاده شما از خدمات متنوع وب سایت ها، صرافی ها و بروکرهای خارجی مهیا می کنند. اما اگر شخص مطمئنی را سراغ نداشته باشید که این کار را برای شما انجام دهد، سامانه احراز با استخدام و احراز هویت جمعی از این کارشناسان احراز هویت سایت های خارجی، در این مسیر شما را همراهی خواهند کرد.

نکته مهم این است که امنیت حساب کاربری شما حفظ خواهد شد، پشتیبانی فعال سرویس های مختلف را خواهید داشت و کارشناسان احراز، تنها بین 1 الی 3 روز کاری زمان نیاز خواهند داشت تا امور مختلف مربوط به احراز هویت حساب کاربری شما را انجام دهند و در طول این 1 الی 3 روز، شما با ارسال آدرس ایمیل، عکس سلفی و یک ویدیوی معرفی (اگر نیاز بود) به کارشناسان ما در این امر کمک خواهید کرد که تا حد امکان از مدارک خودتان برای احراز هویت استفاده شود که در صورت پیگیری بتوانیم صحت مدارک ارسالی را به راحتی اثبات کنیم. بنابراین اگر به این خدمت سامانه احراز احتیاج دارید و نیاز دارید که اطلاعات بیشتری قبل از ثبت سفارش کسب کنید، از طریق لینک احراز هویت بروکر فارکس قادرید اطلاعات بیشتری کسب کنید.

ویژگی های بارز بروکر تیک میل چیست؟

بروکرها در راستای جذب کاربران بیشتر، همواره با یکدیگر رقابت می کنند، بنابراین معمولا خدمات و شرایط ویژه خاصی را برای کاربران خود در نظر می گیرند و همین موضوع موجب شده است تا ویژگی هر بروکر با یکدیگر متفاوت باشد؛ اما به صورت کلی حائز اهمیت ترین ویژگی های مرتبط با بروکر Tickmill به شرح زیر می باشند:

پشتیبانی از کاربران : پشتیبانی فنی به موقع یکی از اصلی ترین جنبه های جذب مشتری است، چرا که عدم پشتیبانی به موقع نمی تواند در رفع مشکلات فوری مشتریان کمک کننده باشد. داشتن چت آنلاین برای برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی در این بروکر در نظر گرفته شده است و همچنین باید گفت که تیم پشتیبانی بروکر tickmill سرعت پاسخ‌ گویی مناسبی دارند و به محض ارسال پیام به وسیله کاربران، پشتیبانی سعی در برطرف کردن مسائل پیش آمده خواهد داشت.

از دیگر مزایای پشتیبانی این بروکر می توان به این که شما قادرید زبان مدنظر خود را زمان ارسال پیام انتخاب کنید و با همان زبان به گفت‌ و گو با پشتیبانی تیک میل بپردازید اشاره کرد. از دیگر روش های برقراری ارتباط با پشتیبانی این بروکر، می توان به برقراری تماس مستقیم با شماره‌ های موجود در وب‌ سایت اصلی این بروکر اشاره کرد که این مورد برای کاربران ایرانی چندان کارایی خاصی نخواهد داشت.

ابزارهای مالی متنوع : این بروکر با ارائه بسیاری از ابزارهای معاملاتی، تصمیم گیری و انتخاب را برای تریدرهای بازار فارکس تسهیل کرده است و آن ها بدین وسیله قادرند از بین انبوهی از ابزارهای معاملاتی از جمله فارکس، کالاها، شاخص ها، فلزات گرانب ها و انرژی هر آن چه را که دوست دارند برای معامله تصمیم گیری نمایند. در بخش های بعدی در مورد ابزارها و بازارهای مالی متنوع این بروکر بیشتر صحبت کرده ایم.

پژوهش : به صورت معمول در کارگزاری های فارکس طیف گسترده ای از ابزارهای تجزیه و تحلیل در اختیار کاربران قرار گرفته است که تریدرها را قادر می سازد تا در جریان تغییرات بازار فارکس قرار گیرد و عکس العمل به موقع از خود نشان دهند. در بروکر Tickmill  دسترسی به چندین ابزار تحقیقاتی برای همه تریدرها فراهم آمده است که می تواند در تصمیم گیری های درست و به موقع در بازار تاثیر به سزایی داشته باشد.

بونوس 30 دلاری : در بروکر tickmill یک بونوس 30 دلاری خوش‌ آمد‌گویی در نظر گرفته شده است که به معامله گرانی تعلق خواهد گرفت که جدید در این بروکر حساب کاربری ایجاد کرده اند؛ البته توجه به این نکته نیز الزامی است که این بونوس برای ساکنین تمامی کشورها در دسترس نیست، بنابراین بهتر است در زمان افتتاح اکانت در این بروکر از پشتیبانی سوال کنید که آیا با توجه به منطقه‌ سکونتتان، این بونوس به شما نیز تعلق خواهد گرفت یا خیر.

امکان استفاده از سیستم کپی تریدینگ : یکی از نقاط قوت بروکر tickmill ارائه‌ سیستم کپی تریدینگ می باشد؛ البته تنها حساب pro این بروکر می‌ تواند به سیستم کپی ترید وصل شود و دیگر اکانت های این بروکر مثل حساب کاربری اسلامی، کلاسیک و … امکان اتصال به کپی ترید را نخواهند داشت. در این خصوص باید در نظر داشت که حداقل میزان واریزی برای استفاده از کپی تریدینگ 1000 دلار در نظر گرفته شده است. صفر تا 100 کپی تریدینگ در فارکس را همین الان اینجا یاد بگیرید.

دارای پلتفرم برای دسکتاپ و موبایل : پلتفرم webtrader این کارگزاری از متاتریدر پشتیبانی می کند، بنابراین با بیشترین سرعت و بدون وقفه امکان استفاده از آن را در پلتفرم های گوناگون خواهید داشت. لذا امکان دسترسی و سازگاری از مرورگرها و دستگاه ها مختلف فراهم است.


پربازدیدترین : استراتژی های ساده فارکس


نکته شایان ذکر دیگر این که این بروکر از یک سیستم نرم افزاری پیشرفته میزبانی می کند که پلتفرم آن امکان نصب بر روی سیستم عامل های اندروید و ios را داراست، لذا با توجه به چینین امکانی مشتریان این بروکر قادرند پلتفرم آن را به سادگی بر روی گوشی خود نصب کنند و در هرجا و هر مکانی برای انجام معاملات مورد نظر خود اقدام نمایند.

امنیت بالا : Tickmill Ltd به وسیله سازمان خدمات مالی سیشل، شماره مجوز: SD008، به عنوان یک فروشنده اوراق بهادار تنظیم می شود. FSA تحت قانون خدمات خدمات مالی 2013 راه اندازی شد. جالب است بدانید که FSA مسئول تنظیم، صدور مجوز، نظارت و توسعه خدمات مالی غیر بانکی در سیشل است. Tickmill UK Ltd به وسیله سازمان رفتار مالی، شماره ثبت FCA:717270 مجاز و تنظیم می شود. Tickmill Europe Ltd وسیله کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس به عنوان یک شرکت محدود CIF، با شماره مجوز 15/278 مجاز و تنظیم می شود.

این گروه همچنین در اداره رفتار مالی انگلستان، اداره نظارت بر امور مالی فدرال در آلمان، کمیسیون نازیوناله در جامعه سوئیس بورسا در ایتالیا و دیگران ثبت شده است. این عضو بازارهای اتحادیه اروپا در ابزارهای مالی و همچنین طرح جبران خدمات مالی است. واضح است که این شرکت به خوبی از نظر مراجع معتبر مالی تنظیم شده است و از استانداردهای بالایی از شیوه های تجارت ایمن و مطمئن برخوردار می باشد.

امکان استفاده از اهرم های معاملاتی : اهرم در اصل سرمایه ای به حساب می آید که معامله گر به منظور افزایش بازده بالقوه از کارگزار دریافت می کند. اندازه اهرم فارکس به صورت معمول چندین برابر از سرمایه سرمایه گذاری شده بیشتر است. لذا کارگزاران گوناگون سطح اهرم گوناگونی را ارائه می دهند که به صورت معمول با توجه به شرایط معاملاتی ارائه شده به وسیله یک کارگزار خاص مشخص می شود. صلاحیت منطقه ای هم بازی می شود، چرا که جدیدا EEA تصمیم گرفت سطح اهرمی را که کارگزاران فعال در منطقه اقتصادی قادرند ارائه دهند، محدود کند، چرا که این امر همیشه با این سازوکار همراه است.


پربازدیدترین : آموزش فارکس از مبتدی تا پیشرفته


نهایتا تصمیم درباره انتخاب سطح اهرم، به استراتژی معاملاتی شما و چشم انداز واقعی حرکت های آینده بازار بستگی خواهد داشت. بدین منظور تریدرهای سریع به صورت معمول جهت کسب سریع سود از اهرم بالا بهره می گیرند و این در حالی است که تریدرهای موقعیتی سطح اهرم پایین را ترجیح می دهند. اما به صورت کلی در نظر داشته باشید که Tickmill حداکثر نسبت های اهرم تا 1:500 را در اختیار کاربران خود قرار می دهد که عدد نسبتا بالایی است و می تواند سود خوبی را برای شما به همراه داشته باشد.

معامله گران این را هم باید در نظر داشته باشند که ریسک استفاده از اهرم را نیز لحاظ کنند و در نظر بگیرند که اگر استفاده از اهرم می تواند سودآوری را چندین برابر کند، به همان اندازه می تواند ضرر و زیان ما را افزایش دهد و حتی منجر به از دست دادن کل سرمایه اولیه ما شود، پس حواستان باشد که اهرم یک شمشیر دو لبه است و برای استفاده از آن همواره باید جوانب احتیاط را رعایت فرمایید.

کارمزدهای بروکر تیکمیل

حساب کلاسیک

 • کمیسیون : صفر
 • Spreads : از 1.6 پیپ
 • حداقل واریزی برای افتتاح حساب 100 دلار

حساب حرفه ای

 • Spreads : از 0.0 پیپ
 • حداقل واریزی برای افتتاح حساب 100 دلار
 • کمیسیون : هر طرف 2 در 100 000 معامله

حساب VIP

 • Spreads : از 0.0 پیپ
 • حداقل واریزی برای افتتاح حساب 50 هزار دلار
 • کمیسیون : 1 در هر طرف در هر 100 000 معامله

نکته مهم : حساب های اسلامی در همه انواع حساب ها در دسترس هستند، به این معنی که در موقعیت هایی که یک شب باز هستند، هیچ گونه سود مبادله ای یا سود برگشتی دریافت نمی شود.

بازارها، محصولات و ابزارهای بروکر تیک میل

بیشتر بروکرها همه یا بعضی از انواع ابزارهای زیر را برای معامله در بازار در اختیار کاربران قرار می دهند؛ بروکر تیکمیل موارد زیر را ارائه می دهد:

فارکس : معاملات فارکس که به آن معاملات ارزی یا FX هم می گویند، شامل بازار مبادله ارز است که در آن افراد، شرکت ها و مسسات مالی با نرخ شناور ارز را با یکدیگر مورد معامله قرار می دهند.

شاخص ها : ارزش سهام یا شاخص های سهام شاخص های واقعی بورس هستند که ارزش قسمت خاصی از بازار سهام را اندازه می گیرند. آن ها قادرند نمایانگر مجموعه خاصی از بزرگ ترین شرکت های یک کشور باشند یا می توانند نماینده یک بازار سهام خاص به حساب آیند.

کالاها : مثل بازارهای معامله ارز، بازارهای کالایی فرصت های گوناگون سرمایه گذاری را در اختیار معامله گران قرار می دهند. سرمایه گذاری در کالاهای قابل معامله مبتنی بر قرارداد روش ایمن به منظور کاهش خطر در زمان تورم یا عدم اطمینان اقتصادی هستند.

فلزات گران بها : معامله طلا و دیگر فلزات گرانبها شامل کالاهای سختی است که کالاهای قابل تجارت مبتنی بر قرارداد هستند.

انرژی : نوسانات بالای قیمت های انرژی به علت عوامل سیاسی و زیست محیطی، عرضه و تقاضا، شرایط شدید آب و هوایی و رشد اقتصادی جهانی از قابلیت های معمول این بازار به حساب می آید و آن را به یکی دیگر از گزینه های پرطرفدار و مورد توجه معامله گران تبدیل کرده است.

Tickmill بیش از 80 ابزار تجاری را در بازارهای زیر در اختیار معامله گران قرار می دهد:

فارکس

 • اهرم تا 1:500
 • از 0.0 پیپ پخش می شود
 • 0.15 ثانیه سرعت اجرای متوسط
 • دسترسی به بیش از 60 جفت ارز
 • همه استراتژی های معاملاتی فعالند

شاخص های سهام و نفت

 • اهرم تا 1:100
 • از 0.0 پیپ پخش می شود
 • 0.15 ثانیه سرعت اجرای متوسط
 • دسترسی به بیش از 14 شاخص
 • همه استراتژی های معاملاتی فعالند

اوراق قرضه

 • اهرم تا 1:100
 • از 0.0 پیپ پخش می شود
 • دسترسی به اوراق قرضه آلمان
 • 0.15 ثانیه سرعت اجرای متوسط
 • همه استراتژی های معاملاتی فعالند

فلزات گرانبها

 • اهرم تا 1:500
 • از 0.0 پیپ پخش می شود
 • 0.15 ثانیه سرعت اجرای متوسط
 • دسترسی به صلیب های طلا و نقره
 • همه استراتژی های معاملاتی فعالند

نکات مهم درباره بروکر tickmill

 • بروکر Tickmill در سال 2014 در انگلیس راه اندازی شده است و بیش از 8 سال از فعالیتش در عرصه بازارهای مالی می گذرد. این بروکر در این زمان توانسته است با ارائه خدمات متنوع مشتریان بسیاری را به استفاده از خدمات متنوع خود ترغیب کند.
 • دفتر مرکزی بروکر Tickmill در شهر سیشل قرار دارد. نمایندگی مرکزی این بروکر در سیشل قرار دارد.
 • به منظور آغاز فرآیند ترید در این بروکر می بایست در ابتدای امر مبلغ 100 دلار را در یک حساب سپرده گذاری نمایید و در ادامه امکان انجام معامله در این بروکر را پیدا خواهید کرد.
 • توجه داشته باشید که میزان اهرم از ۱:۳۰ تا ۱:۵۰۰ متغییر است و اسپرد از 0.0 پیپ شروع می ‌شود.
 • امکان استفاده کاربران از حساب آزمایشی یا دمو وجود دارد، لذا تریدرها با ورود به آن می ‌توانند تمام اطلاعات لازم خود را از این بروکر به دست آورند.
 • با این وجود که این بروکر برای کشورهای گوناگونی در دسترس می باشد، ولی به علت تحریم ایران، این امکان برای تریدرهای ایرانی و به صورت مستقیم از ایران امکانپذیر نیست اما همان طور که در قسمت احراز هویت در بروکر تیک میل که پیش تر ملاحظه کردید، دیدیم، سامانه احراز امکانی را فراهم آورده است تا کاربران بتوانند ظرف 1 الی 3 روز کاری، اکانت وریفای شده تیک میل خود را از کارشناسان احراز دریافت نمایند که اطلاعات بیشتر را می توانید در همان بخش مطالعه کنید.

نتیجه گیری و کلام پایانی

Tickmill یک بروکر منظم به حساب می آید و محیطی مطمئن و امن را برای کاربران حوزه های مختلف مالی مثل بازار فارکس فراهم کرده است. بونوس رایگان، سیستم عامل های قدرتمند، کارمزدهای پایین، طیف گسترده ای از ابزارهای بازار و اجرای سریع سفارش ها، همه یک پیشنهاد جذاب برای کاربران این حوزه به حساب می آید. ابزارهای آموزشی و پژوهشی جامع است و اطلاعات کافی را در اختیار تمامی کاربران قرار می دهد. متأسفانه خدمات پشتیبانی مشتری آن به اندازه دیگر کارگزاران اختصاص داده نشده است. تیک میل به استثنای پشتیبانی مشتری متزلزل خود، بدون توجه به سطح تجربه، حجم معاملات یا سبک های ترجیحی، یک فضای تجاری عالی را در اختیار تمامی معامله گران قرار می دهد.

از آنجایی که جهت انجام احراز هویت در بروکر tickmill باید هویت و آدرس خود را در این بروکر تایید کنید و برای این کار به مدارکی مثل کارت شناسایی یا پاسپورت و همچنین فرستادن قبوض آب و برق خود احتیاج دارید، افتتاح حساب و احراز هویت آن به عنوان کاربر ایرانی به طور مستقیم از ایران امکانپذیر نیست، مگر آن که از طریق خدماتی که سامانه احراز برای احراز هویت بروکرهای فارکس ارائه می دهد، برای احراز هویت حساب کاربری خود در بروکر تیک میل استفاده کنید تا بتوانید از خدمات متنوع این بروکر معتبر و بین المللی بهره مند شوید.

همان طور که در ابتدای مقاله قول داده بودیم، در این مطلب همه چیز درباره بروکر tickmill را به زبان ساده به شما آموزش دادیم.

همچنین اگر دوست دارید تکنیک های معامله در فارکس را بدون پرداخت هزینه یاد بگیرید، همین الان این مقاله را مطالعه فرمایید.

به نظر شما بروکر tickmill می تواند گزینه خوبی برای فعالیت در بازار فارکس باشد یا خیر؟ چرا؟


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *